Новонароджена дівчинка, яку мама закопала живцем, дивом залишилась живою (фото)

Дівчинку випадково знайшов селянин, який прийшов поховати тіло власної новонародженої доньки.

В Індії вижила новонароджена дівчинка, яку мама поклала в горщик і закопала живцем. Дитину знайшли у жовтні і вона вже пішла на поправку, передають Патріоти України з посиланням на ВВС.

Припри те, що ритуал поховання в індуїстів передбачає кремацію, мертвих дітей часто саме закопують.

Сам селянин розповів, що аби поховати доньку, він викопав яму розміром близько 90 сантиметрів, коли його лопата спіткнулася об глечик. Від легкого удару посудина розбилася, і почувся плач. Виявилося, що всередині – дитина.

Дівчинку відвезли до лікарні. В неї було зараження крові і критично низький рівень тромбоцитів. Малеча також страждала від переохолодження і гіпоглікемії. А вага немовляти становила всього 1,1 кілограма. При цьому не розгиналися кінцівці дитини.

Лікарі припускають, що дівчинка народилася приблизно на 30-му тижні вагітності. Однак вже до 3 грудня вага дитини зросла до 2,57 кілограма. Стан здоров'я вже задовільний, дитина нормально розвивається і не страждає від жодних важких захворювань.

Після певного необхідного за законом періоду очікування на батьків дитини, її відправлять на удочеріння. Зараз немовля перебуває під опікою влади штату, в якому перебуває.

Щодо батьків ще в жовтні відкрили справу і почали їх пошуки. На думку слідства, дівчинку навмисно ховали живцем, щоб просто позбутися від неї. Адже якби батьки вважали її мертвою, то після широкого розголосу про те, що немовля вижило, обов'язково забрали б.

Слідчі наразі не називають жодних мотивів вчинку батьків. Однак варто відзначити, що новонароджених дівчаток в Індії вбивають досить часто. Їх вважають тягарем, особливо для бідних сімей. Як результат, для демографічної рівності населенню Індії бракує близько 20 мільйонів жінок. Така ситуація є однією з найгірших у всьому світі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...