Новопризначений голова Служби зовнішньої розвідки розповів про знайомство з Зеленським

11 червня главою Служби зовнішньої розвідки призначений Владислав Бухарєв, який є чинним народним депутатом із фракції "Батьківщина".

Владислав Бухарєв

Глава Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв розповів, що знайомий із Президентом Володимиром Зеленським понад 10 років, передають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Ми знаємо один одного понад десять років, мені давно подобалася їхня творчість, сміливість, з якою вони робили сатиру на владу. Давайте згадаємо - адже вони нікого не боялися, коли інші мовчали. Я почав ходити на концерти "95-го кварталу" ще коли вони починали в КПІ. Мені це просто подобалося, і ми поступово познайомилися. І ось одного разу я запропонував їм приїхати в мій рідний Лебедин, дати там концерт. І уявіть собі, вони погодилися! Відразу хочу сказати - я ніколи не наймав "95-й квартал" за гроші, це просто особисті відносини. Вони приїхали в Лебедин самі. "Кварталівці", до речі, часто так роблять", - розповів Бухарєв.

Голова СЗР, відповідаючи на запитання, чи не він фінансує величезні концерти "95-го кварталу" в Лебедині, відповів: "Звичайно, ні. Це почалося з 2015-го року, і для мене честь, що відтоді "95-й квартал" вніс Лебедин у свій графік виступів. Цього року, до речі, теж на 23 серпня в графіку концертів у них залишається Лебедин, цікаво, хто тепер буде у них вільний від державної служби, щоб приїхати. "Величезними" концерти "кварталу" стали не тому, що це я так зробив, а тому, що для людей це подія, і приїжджають справді десятки тисяч".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Коронавірусний бунт" у США: Трампа обурило повернення в країну хворих американців

субота, 22 лютий 2020, 14:29

Президент США Дональд Трамп розлютився на своїх радників через рішення дозволити 14 американцям, які мають позитивний результат тесту на коронавірус, повернутися до Сполучених Штатів з Японії. Трамп був поінформований про прийняте рішення і погодився з...

"Інкубаційній период коронавірусу триває 14 днів, а не 27", - секретар РНБО

субота, 22 лютий 2020, 14:16

Українські фахівці тримають контакт з багатьма лабораторіями світу і поки ніхто не надав інформацію щодо збільшення інкубаційного періоду вірусу, запевнив Данілов. Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов зауважив, що інкубаційний ...