Нову причину аварії літака МАУ під Тегераном назвали в Ірані

В Ірані пояснюють, що півроку займалися ретельним розслідуванням інциденту, щоб уникнути повторення подібної трагедії.

В Ірані опублікували новий, розширений висновок з приводу причин трагедії в небі, коли був збитий український пасажирський літак МАУ з 176 людьми на борту. Через півроку після падіння лайнера в Ірані наполягають, що до авіакатастрофи привели помилки і людський фактор, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

11 січня, через три дні після трагедії, Іран визнав, що лайнер був збитий ненавмисно: військові помилково прийняли пасажирський борт за ворожу ціль.
У новому звіті від Управління цивільної авіації, який наводить агентство «Таснім», основною стала версія про технічну помилку персоналу, що обслуговує систему ППО. «На одному з об'єктів системи протиповітряної оборони Тегерана після переміщення стали інакше відбиватися географічне положення і напрямок. З огляду на людську помилку перенастроювання не було виконане, хоча було необхідне. Через некоректні налаштування в системі на 107 градусів збільшилося охоплення цілей і об'єктів, що ідентифікуються системою. З цього і почався ланцюжок помилок, які можна було б перервати, якщо б були виконані інші необхідні в такій ситуації заходи», - йдеться в звіті.
Група, що розслідувала трагедію в небі, прийшла до висновку, що некоректно налаштована система протиповітряної оборони розпізнала літак, як об'єкт, що наближається до Тегерану з південно-західного напрямку, і тому атакувала ціль. Як відомо, насправді лайнер летів з Тегерана на північний захід.

В Ірані пояснюють, що півроку займалися ретельним розслідуванням інциденту, щоб уникнути повторення подібної трагедії. «Дане розслідування проводиться не для виявлення винних, звинувачення кого-небудь або відновлення в правах», - уточнюють автори звіту.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...