Новий скандал з брудною нафтою розгорівся в Росії

В РФ планують позбавлятися від мільйонів тонн забрудненої нафти, підмішуючи її в міжнародний нафтопровід Дружба.

Про такі наміри компанії Транснефть, яка управляє російською ділянкою Дружби, з посиланням на джерела в галузі повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

Так в Росії збираються очистити свої нафтопроводи від хлорорганічних домішок.

У вівторок, 16 липня, в Міненерго РФ на нараді так і не змогли домовитися, що робити з брудної нафтою.

На нараді Транснефть запропонувала компаніям схему поступового підмішування некондиційної нафти в чистий потік, що призведе до зростання рівня вмісту хлорорганіки до 5 ppm (одиниця виміру кількості домішок, - ред.) з приблизно 1 ppm зараз в Приморську і Новоросійську, 3,5 ppm - в Усть-Лузі , - повідомили Reuters відразу чотири джерела.

Допустимий вміст органічних хлоридів у нафті не повинен перевищувати 6 ppm.

Підмішувати брудну сировину Транснефть планує з 22 липня, що може привести до зміни якості нафти Urals, призначеної для експорту.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З життя "високодуховних": На Москві засудили банду поліцейських-гвалтівників

субота, 14 грудень 2019, 9:24

Затримали їх після того, як вони бризнули юристу в обличчя з газового балончика, побили його, а потім згвалтували держаком від лопати.​. Шістьох з них звинувачували за насильницькі дії сексуального характеру, вчинені групою осіб за попередньому змови. ...

"П*рднув у калюжу": Відома журналістка жорстко висміяла Ху*ла за фейк про різанину на Донбасі (відео)

субота, 14 грудень 2019, 9:12

Яніна Соколова висміяла цинічну заява президента Росії про те, що Україні не можна повертати контроль над кордоном на Донбасі. За його словами, якщо це станеться, то націоналісти нібито влаштують там таку ж різанину, як у сербській Сребрениці. У шоу "В...