Новий танкер заклали херсонські корабели

На Херсонській верфі відбулася закладка вже третього танкера-хімовоза на замовлення голландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V.

Танкер призначений для перевезення нафтопродуктів і хімічних вантажів на внутрішніх водних маршрутах Європи, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу підприємства.

Згідно з контрактом, верф виготовить насичений корпус, виконає його забарвлення, проведе монтаж загальносуднових систем трубопроводів, а також зробить монтаж палубного насичення. Згідно з контрактом вартістю понад 2 млн євро, танкер передбачається побудувати протягом 10-ти місяців.

"Третій танкер поспіль говорить за себе, розміщення іноземних замовлень на постійній основі свідчить про нашу високу конкурентоспроможність, як роботи, професіоналізмі", — зазначив генеральний директор СМГ Василь Федін.

Верфі СМГ є давнім партнером голландської VEKA Group, співпраця з якою налічує понад 10 років. За цей час СМГ побудував для VEKA 10 корпусів танкерів-хімовозів. Тільки в цьому році СМГ побудував і передав голландської компанії два аналогічних судна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Представники ЗСУ і Пентагону обговорили стратегію розвитку повітряних сил України

середа, 29 січень 2020, 5:45

Документ оборонного планування на довгострокову перспективу в ПС розробляється вперше. 24 січня ц.р. у Вінниці, представники Командування Повітряних сил Збройних сил України та делегації США обговорили питання Стратегії розвитку Повітряних сил та які в...

Хіти тижня. Подалі від Москви: Названо три регіони, що претендують на незалежність від Кремля

вівторок, 28 січень 2020, 23:05

Коли в Росії погіршиться фінансове становище, найбагатші регіони – Якутія, Урал і Далекий Схід – вимагатимуть незалежності в центральної влади. За його словами, щойно це трапиться, Росію чекає неминучий розпад на кілька держав. "Росія розпадеться одноз...