Новий танкер заклали херсонські корабели

На Херсонській верфі відбулася закладка вже третього танкера-хімовоза на замовлення голландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V.

Танкер призначений для перевезення нафтопродуктів і хімічних вантажів на внутрішніх водних маршрутах Європи, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу підприємства.

Згідно з контрактом, верф виготовить насичений корпус, виконає його забарвлення, проведе монтаж загальносуднових систем трубопроводів, а також зробить монтаж палубного насичення. Згідно з контрактом вартістю понад 2 млн євро, танкер передбачається побудувати протягом 10-ти місяців.

"Третій танкер поспіль говорить за себе, розміщення іноземних замовлень на постійній основі свідчить про нашу високу конкурентоспроможність, як роботи, професіоналізмі", — зазначив генеральний директор СМГ Василь Федін.

Верфі СМГ є давнім партнером голландської VEKA Group, співпраця з якою налічує понад 10 років. За цей час СМГ побудував для VEKA 10 корпусів танкерів-хімовозів. Тільки в цьому році СМГ побудував і передав голландської компанії два аналогічних судна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

На Росії через глобальне потепління заручниками природи стали понад півсотні білих ведмедів (відео)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 9:50

Поки в Риркайпії залишаються білі ведмеді, всі громадські заходи скасовано. "Майже всі ведмеді худі. Серед них є як дорослі, так і молоді звірі, є і самки з ведмежатами різного віку", - повідомила керівник ведмежого патруля з Риркайпії Тетяна Міненко. ...

На Дніпропетровщині поліція "зробила" з воїна АТО вбивцю: Що трапилось

п’ятниця, 6 грудень 2019, 9:40

Криворізьке відділення Національної поліції України втрапило у гучний скандал через інцидент із військовополоненим Русланом Сугаком. На початку грудня ЗМІ з посиланням на правоохоронців поширили інформацію про те, що бійця АТО, який зник у 2014 році пі...