Новим невидимим маскуванням для бронетехніки обзаведуться американські військові

Військові вже опублікували запит на інформацію про подібні розробки.

Армія США оголосила про намір замовити одній з компаній розробку нової системи маскування, яка дозволить відносно швидко і надійно приховувати техніку в поході і під час зупинки, передають Патріоти України з посиланням на Jane's.

Заявки компаній будуть прийматися до 8 серпня 2020 року.

Сьогодні для маскування військової техніки в польових умовах використовуються переважно рослини, характерні для конкретної місцевості (ними вкривають машини), або маскувальні сітки. Обидва ці підходи забезпечують лише візуальне маскування, причому не у всіх випадках.
За заявою Армії США, нова система маскування повинна робити техніку менш помітною як у видимому, так і в інфрачервоному й ультрафіолетовому діапазонах. Система повинна володіти набором датчиків, що працюють в ультрафіолетовому, видимому, ближньому, середньому і далекому інфрачервоних спектрах, а також в радіолокаційному діапазоні електромагнітних хвиль з частотою від 1 до 100 гігагерц.
При цьому військові не наполягають на тому, що система маскування повинна робити вкривають техніку абсолютно непомітною на тлі місцевості. Нова маскувальна система може працювати і за принципом спотворення розмірів і форми техніки, щоб максимально ускладнити її ідентифікацію.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

На межі Третьої світової: Ядерні помилки, які могли знищити Землю

четвер, 24 вересень 2020, 7:24

Деякі історики вважають, що подібні ситуації несли загрозу життю на Землі, оскільки, на їхню думку, світ перебував на порозі глобальної ядерної війни. Не один десяток разів людство опинялося під загрозою помилково завданого ядерного удару. Так, зокрема...

Зірки говорять: Три знаки Зодіаку, які "народилися в сорочці"

четвер, 24 вересень 2020, 7:10

Їм протегують небеса... Існують знаки Зодіаку, які "народилися в сорочці". Їм всіляко допомагають Вищі сили не зробити дурниць і жити далі всупереч всім невдачам і негараздам на шляху. В особистому житті, як і з фінансами, все буде стабільно, астрологи...