НП в аеропорту Одеси: Не зміг приземлитися літак, що прилетів з Єгипту

Виною тому – моторошний густий туман, який оповив аеропорт.

В Одесі сталася надзвичайна подія з літаком Boeing 737-800 авіакомпанії Air Azur, який прямував рейсом Шарм-ем-Шейх – Одеса, передають Патріоти України з посиланням на Думська.

В аеропорту міста Одеси не зміг приземлитися літак, що прилетів з Єгипту. Борт зробив коло в зоні очікування, але не зміг навіть зробити спробу посадки. Виною тому – моторошний густий туман, який оповив аеропорт. Погода не покращилася і прогнози з приводу туману були дуже сумними, тому літак Air Azur змушений був відправитися на запасний аеропорт – у київський "Бориспіль".Сильний туман при температурі повітря нижче нуля – це серйозна перешкода для льотчиків, так як видимість у зоні посадки не перевищує 200 метрів. Пілоти Boeing 737-800 прийняли вірне рішення, щоб уникнути ризиків і полетіли до Києва. Відомо, що там борт здійснив успішну посадку.

За даними онлайн-табло аеропорту Одеси, були скасовані ще кілька рейсів, так як погодні умови не дозволяли зробити жодного зльоту та посадки. Були скасовані всі рейси зі Стамбула, а також борт з Тель-Авіва. Ввечері, 14 січня, після 21:40 з одеського аеропорту не злетів жоден літак.

Інші публікації автора

Вихідні по-президентськи: У мережі опублікували фото Олександра Лукашенка з рідного села

субота, 25 січень 2020, 18:49

Малою батьківщиною Лукашенко є агромістечко Олександрія в Могильовській області. «Знімок зроблений просто посеред села, доступ місцевим жителям там не закритий», – йдеться у підписі до фото. . У повідомленні також наголошується, що Лукашенка бачили на...

Йшов пішки на підконтрольну Україні територію: На Донбасі знайдено чоловіка, який страждає розладом пам'яті

субота, 25 січень 2020, 18:36

Документів чоловік при собі не мав. Документів чоловік при собі не мав. «Чоловік представляється Ларіним Миколою Мінаевичем, 31.12.1941 р.н.. За його словами, він живе в м. Молодогвардійськ (ОРЛО) в гуртожитку № 6 по вул. Молодіжна, д. 9 і прямував піш...