"Ну, во-первых, "мужик, а на что ты, собственно, рассчитывал?": "Газова палиця" Володимира Володимировича здулася, - аналітик

Зрозуміло, що ідея "гібридної війни" в тому і полягає, щоб однією рукою воювати, а іншою, як ні в чому не бувало, торгувати з жертвою агресії, але можна було припустити, що рано чи пізно "партнерам" це набридне.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Ілля Вайцман, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Ну, во-первых, "мужик, а на что ты, собственно, рассчитывал?" (© анекдот) Я понимаю, конечно, что идея "гибридной войны" в том и состоит, чтобы одной рукой воевать, а другой - как ни в чем не бывало торговать с жертвой агрессии, но можно было предположить, что рано или поздно "партнерам" это надоест?

Во-вторых, и уже задолго до войны, "партнерам" немного надоело использование путиным "газпрома" в качестве "газовой дубинки" - как традиционным образом (по голове), так и нетрадиционным... Эти "сигналы" недовольства можно было бы и заметить вовремя... Но нет. Увлеклись процессом.

В-третьих, с развитием энергосберегающих технологий и альтернативных источников энергии "газовая дубинка путина" изрядно сдулась, до положения "на полшестого", так что кредитование подобных предприятий имеет слишком большой риск невозврата денег. Причем, с учетом политиеских аспектов - этот риск выходит уже совсем далеко за рамки разумного.

Так что результат предсказуем заранее. Видимо, будут поднимать цены на газ и тепло для населения России, благо - куда оно денется?"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...