"О, мені це потрібне": Одеські "копи" під час обшуку пограбували офіс (відео)

На період проведення перевірки поліцейські відсторонені від виконання службових обов'язків.

В Одесі камера зняла, як поліцейські під час обшуку приміщення вкрали кілька речей. Всі імена учасників події вже відомі. За фактом проводиться перевірка, повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, передають Патріоти України.

На відео три людини, які проводять обшук в офісі одного з одеських підприємств. При цьому вони розкладають по кишенях чужі речі, коментуючи свої дії нецензурними словами.

- Вони (учасники обшуку) дійсно є співробітниками поліції. Цей ганебний вчинок ганьбить честь і гідність тих поліцейських, які щодня стоять на варті закону і порядку, - підкреслили в прес-службі, додавши, що керівництво поліції "не має наміру покривати недойное поведінку подібних працівників".
За фактом проводиться службове розслідування, матеріали якого будуть передані в ГБР. На період проведення перевірки поліцейські відсторонені від виконання службових обов'язків.
Що на відео
Видно двоє чоловіків і жінка, які беруть речі і кладуть до кишень і сумки. Так, жінка під час обшуку бачить скотч і зі словами "О, мені скотч потрібен", кладе його в свою сумочку. Після цього слідчий не соромлячись розмірковує:
- Що мені ще потрібно? Колонка у мене є, чайник є ...
Через час на відео чоловік-слідчий сидить і їсть. При цьому розмірковуючи, "чи не образяться вони (власники офісу) за це?".
- Та я тебе благаю. Гикати через це будеш? - відповідає жінка.
Згідно з коментарями, ці троє - слідчі, які проводять обшук в комерційній структурі, яка працює з товариством сліпих.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...