Обережно, фейк! У ДонОДА спростували чутки про дезінфекцію населених пунктів з літака

У соціальних мережах поширюється інформація про нібито дезінфекцію населених пунктів Донецької області з літаків.

Дезінфекція населених пунктів Донецької області з літаків, яка нібито, буде проводитися сьогодні вночі, є неправдивою інформацією. Про це повідомляється в прес-службі ДонОДА, передають Патріоти України.

Відомо, що сьогодні в соціальних мережах поширюється інформація про нібито дезінфекцію населених пунктів Донецької області з літаків, також людей закликають закривати вікна. Подібні повідомлення розсилають і жителям інших областей України. Однак, в Донецькій обласній адміністрації дану «інформацію» спростовують: «Офіційно повідомляємо - це фейк, який не відповідає дійсності».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...