Обладнання для блокування інтернету Білорусі постачала компанія зі США, - Bloomberg

Його застосовувала влада Білорусі під час масових протестів у країні.

Американська компанія Sandvine Inc., яка виробляє мережеве обладнання, продала білоруській владі техніку, що дає змогу фільтрувати до 40% вхідного і вихідного інтернет-трафіку у країні. Про це 11 вересня написало агентство Bloomberg, посилаючись на запис розмови керівництва компанії зі співробітниками, передають Патріоти України.

У розмові технічний директор Sandvine Александер Гаванген розповів, що компанія протягом року співпрацювала з білоруською урядовою організацією. Він визнав, що влада могла використовувати обладнання компанії для блокування вебсайтів і месенджерів під час протестів у Білорусі. Гаванген висловив думку, що обмеження доступу до певних матеріалів на інтернет-сайтах не має стосунку до порушення прав людини.

Він заявив, що компанія "не хоче гратися у світову поліцію" і вважає, що кожна суверенна держава мусить мати право на те, щоб самій вирішувати, що заборонено, а що дозволено.

За даними Bloomberg, основним підрядником, через якого американці постачали своє обладнання в Білорусь, була російська компанія "Инфосистеми Джет", яка на початку 2019 року уклала з Білоруссю угоду на $2,5 млн.

Агентство зазначає, що американське обладнання було встановлено в Мінську на двох об'єктах, звідки білоруський центр обміну трафіком міг управляти інтернет-активністю у країні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...