У розмові технічний директор Sandvine Александер Гаванген розповів, що компанія протягом року співпрацювала з білоруською урядовою організацією. Він визнав, що влада могла використовувати обладнання компанії для блокування вебсайтів і месенджерів під час протестів у Білорусі. Гаванген висловив думку, що обмеження доступу до певних матеріалів на інтернет-сайтах не має стосунку до порушення прав людини.
Він заявив, що компанія "не хоче гратися у світову поліцію" і вважає, що кожна суверенна держава мусить мати право на те, щоб самій вирішувати, що заборонено, а що дозволено.
За даними Bloomberg, основним підрядником, через якого американці постачали своє обладнання в Білорусь, була російська компанія "Инфосистеми Джет", яка на початку 2019 року уклала з Білоруссю угоду на $2,5 млн.
Агентство зазначає, що американське обладнання було встановлено в Мінську на двох об'єктах, звідки білоруський центр обміну трафіком міг управляти інтернет-активністю у країні.
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.
Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...