Обмовка по Фрейду? Кремлівська пропаганд*нка в прямому ефірі "проговорилася" про 40 000 загиблих від коронавірусу в Росії (відео)

Тепер росіяни задумалися: російська телеведуча обмовилася або випадково сказала правду, яку російська влада може замовчувати.

Ірада Зейналова

Російська пропагандистка телеканалу "НТВ" Ірада Зейналова в прямому ефірі заявила, що в Росії від коронавірусу загинуло 40 тисяч людей. Фрагмент відео прямого ефіру був опублікований в соціальних мережах і миттєво викликав ажіотаж користувачів, передають Патріоти України.

"Більш як 40 000 загиблих, хворі в 49 регіонах, під медичним наглядом більше 200 000 чоловік", - заявила вона.
При цьому росіяни відзначають, що Кремль дійсно може приховувати реальні цифри про загиблих, оскільки в перші тижні вибухового зростання кількості хворих в Китаї кордон на Далекому Сході з Китаєм не перекривали. Велика кількість працюючих в Росії громадян Китаю вирушили на новорічні свята додому і могли привезти вірус в РФ.
"Поки РФ літаками вивозить засоби захисту і медобладнання в Італію, Сербію, США, пропагандистка на "НТВ" в прямому ефірі чи то обмовилася, чи то проговорилася і заявила, що в Росії 40 000 загиблих від коронавірусу. Але ще більш цікаво: яка ж її подальша доля ...?" - коментує відео користувач соціальної мережі Тwitter.

Інші публікації автора

"На Трампа напав Скажений Пес, або Чи повернеться генерал Меттіс в Пентагон", - оглядач

субота, 6 червень 2020, 18:12

Не виключено, що жорстка критика Меттіса на адресу Трампа - це заявка на повернення у велику політику. Про це у своєму блозі пише політичний оглядач Владислав Гірман, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Экс-главы Пентагона Джеймса Мэт...

Брехливі скрепи: Три тисячі кримських юнаків забирають служити в армію РФ

субота, 6 червень 2020, 17:58

Обіцянка Кремля не вивозити з Криму юнаків призовного віку благополучно забута. А відмовники з політичних мотивів ризикують отримати додатковий тюремний термін.