Очільник зовнішньої розвідки розповів, як отримав медаль ФСБ, і що з нею зробив

Глава Служби зовнішньої розвідки України Владислав Бухарєв заявив, що викинув медаль від ФСБ Росії "За бойову співдружність", якою його нагородили в 2004 році.
Владислав Бухарєв

Бухарєв повідомив, що отримав медаль за участь в операціях із відстеження та ліквідації каналів перевезення наркотиків, передають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Я відповідав за боротьбу з міжнародним наркобізнесом, і у мене було чимало грамот і відзнак від зарубіжних спецслужб і правоохоронних органів інших держав, найперше від США, країн НАТО, ми тісно взаємодіяли зі спецслужбою США з боротьби з наркомафією ДЕА та Мін'юстом США", – сказав він.

"У 2004-му в Києві в СБУ проходила нарада керівників спецслужб США, Європи і РФ щодо проблем транскордонної наркомафії, і багатьом учасникам, зокрема й мені, росіяни вручили медаль ФСБ.

Я і не носив її ніколи, у мене є два українських ордена "За заслуги". Зараз медаль ФСБ я викинув, мені жодні почесті від агресора не потрібні", – підкреслив Бухарєв.

Він пояснив, що в ті роки масштаби наркозлочинів, які відбувалися на території країни або її кордонах, були величезними.

"Оскільки у нас спільний кордон із РФ, то, зрозуміло, у нас було чимало операцій із відстеження та ліквідації каналів перевезення наркотиків", – додав глава Служби зовнішньої розвідки.

"Наприклад, під моїм керівництвом було проведено відоме затримання Анастасії Вороніної-Франсишко, дочки знаменитої актриси Федосієвої-Шукшиної. Анастасія регулярно перевозила героїн із Пакистану до Києва і Москви", – розповів він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"У нас три года нет воды горячей. - Не волнуйтесь, сделаем тут, наверное, физкультурный комплекс": Реакція Медведєва на уклінне прохання росіянки шокувала мережу (відео)

середа, 13 листопад 2019, 18:49

Росіянка впала на коліна перед російським прем'єром, благаючи про гарячу воду... «Я устала ходить по всем инстанциям! Я инвалид второй группы, обращалась во все инстанции. У нас три года нет воды горячей», — сказала Кадукіна Медведєву, стоячи на коліна...

"Мені можна": У Франківську вчитель курив у класі під час уроку (відео)

середа, 13 листопад 2019, 18:36

Студент, який потерпає від астми, декілька разів просив вчителя припинити курити або вийти на вулицю, але той на зауваження не звертав уваги. Вчитель Івано-Франківського вищого професійного училища №13 курив у класі під час уроку, чим наразив на небезп...