Очільник зовнішньої розвідки розповів, як отримав медаль ФСБ, і що з нею зробив

Глава Служби зовнішньої розвідки України Владислав Бухарєв заявив, що викинув медаль від ФСБ Росії "За бойову співдружність", якою його нагородили в 2004 році.
Владислав Бухарєв

Бухарєв повідомив, що отримав медаль за участь в операціях із відстеження та ліквідації каналів перевезення наркотиків, передають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Я відповідав за боротьбу з міжнародним наркобізнесом, і у мене було чимало грамот і відзнак від зарубіжних спецслужб і правоохоронних органів інших держав, найперше від США, країн НАТО, ми тісно взаємодіяли зі спецслужбою США з боротьби з наркомафією ДЕА та Мін'юстом США", – сказав він.

"У 2004-му в Києві в СБУ проходила нарада керівників спецслужб США, Європи і РФ щодо проблем транскордонної наркомафії, і багатьом учасникам, зокрема й мені, росіяни вручили медаль ФСБ.

Я і не носив її ніколи, у мене є два українських ордена "За заслуги". Зараз медаль ФСБ я викинув, мені жодні почесті від агресора не потрібні", – підкреслив Бухарєв.

Він пояснив, що в ті роки масштаби наркозлочинів, які відбувалися на території країни або її кордонах, були величезними.

"Оскільки у нас спільний кордон із РФ, то, зрозуміло, у нас було чимало операцій із відстеження та ліквідації каналів перевезення наркотиків", – додав глава Служби зовнішньої розвідки.

"Наприклад, під моїм керівництвом було проведено відоме затримання Анастасії Вороніної-Франсишко, дочки знаменитої актриси Федосієвої-Шукшиної. Анастасія регулярно перевозила героїн із Пакистану до Києва і Москви", – розповів він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Вирус для ФСБ, или Кто и зачем взломал подрядчика российский спецслужбы", - ЗМІ

вівторок, 23 липень 2019, 8:40

Московська компанія розробляла софт, метою якого є стеження і контроль. Хакери зламали сервер московської IT-компанії "Сайтек", яка виконує підряди для Федеральної служби безпеки РФ (ФСБ). Відповідальність за злом взяла на себе група 0v1ru $ (можна про...

У пари нільських крокодилів у Харківському зоопарку народилися дитинчата (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 8:24

У зоопарках крокодили часто скидають кладку в воду, і яйця гинуть. «Яйця нільських крокодилів щільні, але за час інкубації шкаралупа стає тоншою. Коли прийшов час, крокодильчики, прогризаючи в шкаралупі отвір, вибралися зі своїх «будиночків» і почали в...