Одна - не говорить, інша - видаляє з друзів: Чому зірковий український співак не спілкується з колишніми дружинами

Наступивши на граблі двічі, артист передумав афішувати своє особисте життя.

Олександр Пономарьов з дочкою та сином

46-річний співак Олександр Пономарьов не підтримує стосунки з колишніми дружинами і не святкує дні народження з рідним сином-тезкою. Як зізнався артист у студії ранкового шоу "Ранок з Україною" на телеканалі "Україна", з другою дружиною, Вікторією Мартинюк, він не спілкується зовсім, а перша, продюсер Олена Мозгова, час від часу видаляє його з "друзів" у Facebook, передають Патріоти України.

Про особисте життя ведуча ранкового шоу заговорила з Пономарьовим незабаром після того, як поцікавилася його планами щодо 47-го дня народження. На питання, чи вітають співака колишні дружини, Пономарьов відповів прямо - сьогодні він не підтримує стосунків з жодною з них. "Якщо чесно, я намагався підтримувати, але вони не дуже хочуть цього", - зазначив він.

У шлюбі з першою дружиною, Оленою Мозговою, співак прожив 10 років. За цей час у них народилася дочка Євгенія. Уже в 2006 році артист одружився вдруге на Вікторії Мартинюк, яка народила йому сина Олександра. У 2011-му подружжя розійшлося, після чого ніяк і ніде не перетинається.

"З Вікторією я не спілкуюся взагалі. А з Оленою ми спілкуємося, але іноді вона мене видаляє з друзів на Facebook. Потім додає, - знизав плечима Пономарьов. - Я спокійно до цього ставлюся. Це жінки, з якими я жив, які є мамами моїх дітей. Я їх поважаю".

При цьому співак підтримує стосунки з дітьми, що правда, не святкував з ними свої дні народження вже кілька років. Дочка Євгенія живе та працює в Португалії, а з сином Олександром Пономарьов проводить лише один місяць на рік. "Мені його дають на місяць за рік, коли є відпустка, і це не потрапляє на мій день народження", - уточнив він.

Що ж стосується особистого життя після розлучення з другою дружиною, артист називає цю тему закритою: "Це моє особисте життя, я його вже не афішую [...] Я вже пару разів афішував і зрозумів, що це неприємно".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...