Один з найбільших у світі дронів здійснив демонстраційний політ (відео)

Дрон піднявшись в повітря над Сицилією, годину літав над водами Середземного моря неподалік від комуни Трапані.

Італійська компанія Leonardo провела перші демонстраційні випробування дистанційно керованого дрона Falco Xplorer з розмахом крил 18,8 м, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Дрон піднявшись в повітря над Сицилією, годину літав над водами Середземного моря неподалік від комуни Трапані.

Повідомляється, що пристрій, оснащений стандартним авіаційним двигуном, може перебувати в повітрі понад 24 годин без посадки на висоті до 9 км і має вантажопідйомність 250 кг.

Апарат розробляється для застосування як в цивільних, так і у військових цілях.Його пропонується використовувати для екологічних спостережень і сільськогосподарського моніторингу.

Також Falco Xplorer можна задіяти для патрулювання і розвідки.Управління дроном здійснюється через супутник зі спеціальною наземної станції.

Завдання оператора - вказувати пристрою маршрут польоту і при необхідності коректувати його, а також відстежувати і аналізувати дані, які передаються його корисним навантаженням.

Окремо підкреслюється, що так як розробка не призначена для того, щоб нести на собі озброєння, вона не підпадає під дію Правил міжнародної торгівлі зброєю (ITAR), тобто її можна експортувати в будь-які країни світу.

Наразі Falco Xplorer проходить серію випробувальних польотів як для перевірки систем самого апарату, так і в рамках процедури сертифікації рішення за стандартами НАТО.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Помста за СРСР: На Росії озвучили страшний прогноз щодо нової війни Путіна

середа, 26 лютий 2020, 14:00

При цьому не уточнюється, з ким саме буде воювати Росія. Відомий російський політолог Валерій Соловей, який раніше заявив, що 2019 рік був останнім спокійним роком Росії, вважає, що Кремль спробує взяти реванш за розвал Радянського Союзу і, ймовірно, н...

"Я бомжей возить не буду": Черговий скандал з маршрутником розгорівся в Запоріжжі (відео)

середа, 26 лютий 2020, 11:59

Водій маршрутки вигнав пенсіонера, який хотів скористатися правом пільгового проїзду. Виганяючи літнього чоловіка, водій кричав, що не буде «возити бомжів».