Офіційна позиція: Україна визначилася, як називати Лукашенка (відео)

Раніше у МЗС заявили, що таємна "інавгурація" Лукашенка не означає його визнання легітимним президентом.

Україна планує називати Олександра Лукашенка просто на ім'я, не зазначаючи посади. Зокрема, після завершення терміну його повноважень як президента Білорусі. Так на відповідне запитання журналістів під час онлайн-брифінгу 30 вересня відповів глава Міністерства закордонних справ, передають Патріоти України.

Нагадаємо: раніше у МЗС заявили, що таємна "інавгурація" Лукашенка не означає його визнання легітимним президентом.

Тому журналісти поцікавилися тим, як Україна називатиме білоруського лідера після завершення терміну його останньої каденції 5 листопада. Наприклад, "незаконно обраним", "нелегітимним" тощо.

"Це прекрасні формулювання для медіа і Facebook. Офіційна позиція – Олександр Лукашенко", – наголосив Кулеба.

Слова Дмитра Кулеби щодо Лукашенка – на відео з 15:35 хвилини:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...