Офіційне оголошення переможця виборів президента вже не за горами: ЦВК прийняла паперові протоколи від усіх округів

Після другого туру виборів президента Центральна виборча комісія 26 квітня прийняла протоколи з "мокрими печатками" від усіх 199 окружних виборчих комісій.

Результати виборів встановлять та офіційно оголосять після обробки всіх протоколів, передають Патріоти України.

В засіданні ЦВК оголосили перерву, але до цього прийняли всі протоколи з "мокрими печатками". Серед них був і уточнений протокол із Запорізької окружної комісії, який відправляли на виправлення розбіжностей.

ЦВК також прийняла протоколи з усіх закордонних виборчих дільниць. Невдовзі Комісія складе протокол про підсумки голосування за кордоном.

Засідання ЦВК продовжиться о 12:30.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Українці можуть втратити право на вищу освіту", - ЗМІ

середа, 13 листопад 2019, 1:00

Новим законопроектом пропонується при поновленні чи переведенні до іншого університету повторно здавати ЗНО. "Понад 300 тисяч українців можуть втратити право на вищу освіту через нові правила, які хочуть ввести в Міністерстві освіти і науки. Правила бу...

З архіву ПУ. Скинути ядерну бомбу на вулкан: У Росії вигадали, як влаштувати пекельну помсту США

вівторок, 12 листопад 2019, 20:30

На думку експерта, якщо нанести удар по Йєллоустону і тихоокеанським розломам, «США і вся транснаціональна еліта будуть знищені». Президент Академії геополітичних проблем доктор військових наук Костянтин Сівков запропонував російській владі «оригінальн...