"Ой, *ля... не треба про хворого": У мережі висміяли фото "російського карнавалу" в "молодих республіках"

Російські окупанти в Донецьку і Луганську підняли мережу на вуха черговим "російським карнавалом".

Відповідні фото опубліковано в мережі, передають Патріоти України.

"Раніше в шароварах танцювали, всі були щирим українцями кОзаками, тепер все донські козаки! Тепер чинуші від культури перевзулися. Ой, любо! Кокошнічки ... Краса! Нічого завтра знову шаровари одягнемо ...." - коментують фото в Twitter-співтоваристві "ЛНР" (Коливано-Бджоларія).

"Це з цими торгувати чи що?", "Перевдягатися чинуші навчилися раніше, ніж перевзуватися. Он скільки костюмів, можна будь-якій владі догодити!", "Ой, *ля ... не треба про хворого. Проспали під парканом півжиття - прокинулися козаками ... Ватажки викликають сумну посмішку", - не перестають коментувати знімки в мережі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Гра престолів" тільки починається", - Портников

четвер, 9 липень 2020, 13:00

Кожна помилка президента воюючої, однієї з найбідніших і суперечливіших країн європейського сходу, яка залежить від іноземних кредитів і є ареною олігархічних сутичок - це кров, смерть і сльози. Про це 20 травня 2019 року у своєму блозі пише журналіст ...

Мінфін США атакує: Amazon поплатився за роботу в анексованому Криму

четвер, 9 липень 2020, 11:59

Незважаючи на заяву компанії від 2015 року щодо призупинення роботи з клієнтами на анексованому півострові, Amazon за фактом реалізовував свою продукцію до 2018 року. Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США оголоси...