"Охлаждает тормоза...": Відео з водієм столичної маршрутки розбурхало мережу

У Києві водій автобуса задовольнив малу потребу на колесо свого транспорту.

Відповідне відео виклали на сторінку в Facebook "Київ оперативний", передають Патріоти України.

На записі видно, як чоловік задовольняє природні потреби, навіть не дивлячись по сторонам. При цьому його видно з найближчої стоянки, де знаходяться десятки автомобілів.

Автор ролика зазначив, що відео було знято на метро Харківська, де в окрузі досить безкоштовних туалетів. Також він запропонував ініціативу для врегулювання подібних ситуацій.

"Метро Харківська, поруч безліч закладів із безкоштовними туалетами, але ні - треба "помітити" своє колесо. Може водіям громадського транспорту потрібно підгузки видавати?", - зазначив автор публікації.

У мережі висміяли поведінку водія і поділилися особистими подібними спостереженнями.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...