Окупанти шоковані: Пенсіонери-"екстремісти" налякали керівництво Алчевського меткомбінату

Керівництво Алчевського металургійного комбінату заявило, що їх співробітники, які бажають отримувати українську пенсію, це "проукраїнські екстремісти".

Цікава ситуація склалася на одному з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Алчевська, яке знаходиться в руках окупантів, передають Патріоти України з посиланням на Інфорпост.

Суть проблеми полягає в тому, що співробітники АМК, які заробили собі по праву пенсію, не можуть її оформити через невизнання органами Пенсійного фонду України документів, виданих органами псевдодержавних формувань, що фактично не дає можливості підтвердити наявність стажу роботи на АМК.

Згадана проблема триває вже досить тривалий термін і почалося все з того, що нове керівництво комбінату спочатку вивезло до столиці Росії, Москву, українську печатку, яка використовувалася для завірення пенсійних документів, а потім - і зовсім перейменувало ВАТ "АМК" в Філію ЗАТ "Внешторгсервіс". Металурги ж переслідують свої інтереси, і головна їх мета - домогтися оформлення пенсій за українським законодавством, не має значення якими способами: будь-то бланки з української печаткою або якась домовленість між Україною і невизнаної "ЛНР".

Після озвучування співробітниками АМК своїх позицій щодо необхідності відновлення з Україною хоча б документообігу, керівництво оголосило їх «проукраїнськими екстремістами», хоча, очевидно, що головна мета працівників - гідна пенсія, яку терористи забезпечити просто не в змозі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Було багато крові: У Херсоні зграя собак напала на чоловіка

понеділок, 21 жовтень 2019, 14:05

Інцидент стався вночі 20 жовтня. Херсоні на чоловіка напала зграя собак, передають Патріоти України з посиланням на Херсон Daily. Як повідомляють очевидці в соцмережі, це сталося о 21:35 на розі вул. Карбишева і просп. 200 років Херсона.

"Мене змусили відкликати свій підпис. Після цього ми отримали оточення в Дебальцевому": Український генерал розповів, хто "поховав" Мінськ-1

понеділок, 21 жовтень 2019, 13:45

За його словами, не виконавши умов Мінська-1, Україна не повинна була підписувати Мінськ-2. Колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Юрій Думанський розповів, чому були переписані мінські угоди про мирне врегулювання конфлікту на Д...