Окупанти шоковані: Пенсіонери-"екстремісти" налякали керівництво Алчевського меткомбінату

Керівництво Алчевського металургійного комбінату заявило, що їх співробітники, які бажають отримувати українську пенсію, це "проукраїнські екстремісти".

Цікава ситуація склалася на одному з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Алчевська, яке знаходиться в руках окупантів, передають Патріоти України з посиланням на Інфорпост.

Суть проблеми полягає в тому, що співробітники АМК, які заробили собі по праву пенсію, не можуть її оформити через невизнання органами Пенсійного фонду України документів, виданих органами псевдодержавних формувань, що фактично не дає можливості підтвердити наявність стажу роботи на АМК.

Згадана проблема триває вже досить тривалий термін і почалося все з того, що нове керівництво комбінату спочатку вивезло до столиці Росії, Москву, українську печатку, яка використовувалася для завірення пенсійних документів, а потім - і зовсім перейменувало ВАТ "АМК" в Філію ЗАТ "Внешторгсервіс". Металурги ж переслідують свої інтереси, і головна їх мета - домогтися оформлення пенсій за українським законодавством, не має значення якими способами: будь-то бланки з української печаткою або якась домовленість між Україною і невизнаної "ЛНР".

Після озвучування співробітниками АМК своїх позицій щодо необхідності відновлення з Україною хоча б документообігу, керівництво оголосило їх «проукраїнськими екстремістами», хоча, очевидно, що головна мета працівників - гідна пенсія, яку терористи забезпечити просто не в змозі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Скрепи в шоці: Над Україною пролетіли американські бомбардувальники

п’ятниця, 29 травень 2020, 18:36

Політ відбувся у рамках взаємодії країн НАТО та ключових партнерів блоку. Кілька бомбардувальників Військово-повітряних сил США B-1B Lancer пролетіли над Україною. Американські літаки супроводжували українські винищувачі Су-27 та МіГ-29. Про це повідом...

З архіву ПУ. "Втекла з дурдому": Ганна Герман нажахала мережу новим іміджем (фото)

п’ятниця, 29 травень 2020, 18:30

Здавалося б, за роки роботи у політиці та на екрані колишня регіоналка Ганна Герман спробувала ледь не усі можливі варіації своєї зачіски. Але ні, Ганні Миколаївні все ще вдається знаходити нові горизонти у перукарському мистецтві. Після ефіру за участ...