Окупанти шоковані: Пенсіонери-"екстремісти" налякали керівництво Алчевського меткомбінату

Керівництво Алчевського металургійного комбінату заявило, що їх співробітники, які бажають отримувати українську пенсію, це "проукраїнські екстремісти".

Цікава ситуація склалася на одному з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Алчевська, яке знаходиться в руках окупантів, передають Патріоти України з посиланням на Інфорпост.

Суть проблеми полягає в тому, що співробітники АМК, які заробили собі по праву пенсію, не можуть її оформити через невизнання органами Пенсійного фонду України документів, виданих органами псевдодержавних формувань, що фактично не дає можливості підтвердити наявність стажу роботи на АМК.

Згадана проблема триває вже досить тривалий термін і почалося все з того, що нове керівництво комбінату спочатку вивезло до столиці Росії, Москву, українську печатку, яка використовувалася для завірення пенсійних документів, а потім - і зовсім перейменувало ВАТ "АМК" в Філію ЗАТ "Внешторгсервіс". Металурги ж переслідують свої інтереси, і головна їх мета - домогтися оформлення пенсій за українським законодавством, не має значення якими способами: будь-то бланки з української печаткою або якась домовленість між Україною і невизнаної "ЛНР".

Після озвучування співробітниками АМК своїх позицій щодо необхідності відновлення з Україною хоча б документообігу, керівництво оголосило їх «проукраїнськими екстремістами», хоча, очевидно, що головна мета працівників - гідна пенсія, яку терористи забезпечити просто не в змозі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Після витівки в Раді нардеп-пустунчик з ОПЗЖ став "зіркою" PornHub

субота, 31 жовтень 2020, 12:00

Скандальне відео, на якому народний депутат України Ілля Кива ("Оппоплатформа – За життя") торкався до своїх статевих органів просто під час засідання Верховної Ради, опинилося на всесвітньо відомому порносайті. Однак на популярному порносайті відео з ...

"Французи захищають своє право вести себе вдома за своїми правилами, а уряди ісламських країн вимагають, щоб вони вели себе за нормами ісламу", - російський журналіст

субота, 31 жовтень 2020, 11:30

Серія жовтневих терактів у Франції, жертвами якої стали кілька людей, це лише один із проявів тієї релігійної війни, яку ісламський світ веде проти Європи і її цінностей. "Серия октябрьских терактов во Франции, жертвами которой стали несколько человек,...