Ольга Сумська привітала дочку з 19-річчям і показала архівні фото

Анна Борисюк - друга дочка Ольги Сумської, батьком якої став актор Віталій Борисюк.

Ольга Сумська

Актриса театру та кіно Ольга Сумська ніжно привітала молодшу дочку Анну з 19-річчям і поділилася в Instagram серією архівних фото - на них сама іменинниця, її мати, бабуся Ганна Іванівна, батько Віталій Борисюк та старша сестра Антоніна Паперна (дочка Ольги Сумської від першого шлюбу), передають Патріоти України.

"Дівчинко наша рідна! Ось і 19-річчя настало! - вказала під знімком артистка. - Вітаємо сердечно, бажаємо віри в себе, впевненості, наполегливості в досягненні мети, ти гідна кращого в цьому житті!"

Анна Борисюк - друга дочка Ольги Сумської, батьком якої став актор Віталій Борисюк. У соцмережі актриса показала, як чоловік зустрічав дружину й дочку біля пологового будинку, а також спільну фотографію дочок з бабусею.

Судячи з усього, 19-й день народження Анни родина відсвяткувала в одному з ресторанів Києва. Фото святкового вечора з'явилося в "сторіз" артистки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.