Оновлення повітряного флоту по-європейськи: Швейцарія готується обирати новий винищувач

Демонстраційні польоти відбудуться протягом квітня-липня.

В Швейцарії відбудуться пробні польоти п’яти типів літаків, які Берн розглядає як можливі варіанти оновлення свого парку винищувальної авіації, передають Патріоти України з посиланням на Defense News.

Демонстраційні польоти відбудуться протягом квітня-липня в рамках програми Air 2030, вартість якої складає 8,2 млрд доларів, із яких 6 млрд доларів потратять на закупівлю винищувачів, а решту на нові системи протиповітряної оборони.

До участі в демонстраційних польотах залучать американські літаки F/A-18 Super Hornet, F-35 Lighting II, французький Dassault Rafale, британсько-німецько-італійський Eurofighter Typhoon та шведський Saab JAS 39 Gripen E. Кожен літак протестують протягом восьми польотів, один із яких обов’язково має бути в нічних умовах.

Літаки виступатимуть в наступній черговості: Eurofighter Typhoon, F/A-18 Super Hornet, Dassault Rafale, F-35 Lightning II, Saab JAS 39 Gripen E.

Всього Берн має намір закупити від 30 до 40 винищувачів. При цьому щонайменше чотири літаки повинні бути готові піднятися в повітря в найкоротший можливий час.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Зовсім не кумовство - ні разу...": Колишній партнер Зеленського по "Кварталу 95" став першим помічником президента України

п’ятниця, 10 липень 2020, 15:00

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Шефіра, з яким вони разом були співзасновниками Кварталу 95, першим помічником президента. Відповідний указ опублікований на сайті президента України 21 травня 2019 року, передають Патріоти Україн...

З архіву ПУ. "Бісквіт-КБ": Пристрій, який змінює хід війни, придумали в Україні (фото)

п’ятниця, 10 липень 2020, 14:00

За словами його творців радіолокаційні станції не виготовляє жодна пострадянська країна. Підприємство "Укрспецтехника" навесні 2019 року прдставило контрбатарейний радар "Бісквіт-КБ". Пристрій мобільний, виконаний на базі цифрової активної антенної реш...