"Опора" звинуватила Вірастюка у порушенні виборчого законодавства через участь у президентській нараді з вакцинації

​Президент Володимир Зеленський в четвер, 25 березня, провів нараду, присвячену ходу вакцинації проти COVID-19 і готовності медичної системи на Івано-Франківщині, на яке запросив кандидата в народні депутати від «Слуги народу» Василя Вірастюка.

Крім Вірастюка у онлайн-зустрічі взяли участь голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук і голова Надвірнянської об'єднаної територіальної громади Зіновій Андрійович, повідомляється на сайті глави держави, передають Патріоти України.

Зеленський поцікавився ситуацією з вакцинацією в області, а також рівнем обізнаності місцевих жителів про важливість щеплень. «Карантинні заходи, які вводилися Івано-Франківською ОДА та урядом, на щастя, виявилися ефективними, і зараз ми вже бачимо тенденцію до зменшення захворюваності та зменшення навантаження на медичну систему», - сказав Вірастюк.
У громадянській мережі «ОПОРА» нараду Зеленського з Вірастюком розцінили як приховану агітацію. «Інформація про нараду була опублікована на сайті Президента України, а Василь Вірастюк був ідентифікований як кандидат в народні депутати. Позиціонування Василя Вірастюка в якості кандидата може мати ознаки прихованої агітації з боку Офісу президента. Залучення окремого кандидата під час виборчого процесу до нарад Президента, може свідчити про заангажованість органу публічної адміністрації, порушення принципу рівності суб'єктів виборчого процесу та надати виборчі переваги конкретного суб'єкта за рахунок владних інструментів», - сказано в повідомленні.
ОПОРА закликає Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, регіонального розвитку, місцевого самоврядування приділити особливу увагу механізмам попередження прихованої агітації та зловживань адміністративними ресурсами в рамках підготовки змін до Виборчого кодексу.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...