"Опора" звинуватила Вірастюка у порушенні виборчого законодавства через участь у президентській нараді з вакцинації

​Президент Володимир Зеленський в четвер, 25 березня, провів нараду, присвячену ходу вакцинації проти COVID-19 і готовності медичної системи на Івано-Франківщині, на яке запросив кандидата в народні депутати від «Слуги народу» Василя Вірастюка.

Крім Вірастюка у онлайн-зустрічі взяли участь голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук і голова Надвірнянської об'єднаної територіальної громади Зіновій Андрійович, повідомляється на сайті глави держави, передають Патріоти України.

Зеленський поцікавився ситуацією з вакцинацією в області, а також рівнем обізнаності місцевих жителів про важливість щеплень. «Карантинні заходи, які вводилися Івано-Франківською ОДА та урядом, на щастя, виявилися ефективними, і зараз ми вже бачимо тенденцію до зменшення захворюваності та зменшення навантаження на медичну систему», - сказав Вірастюк.
У громадянській мережі «ОПОРА» нараду Зеленського з Вірастюком розцінили як приховану агітацію. «Інформація про нараду була опублікована на сайті Президента України, а Василь Вірастюк був ідентифікований як кандидат в народні депутати. Позиціонування Василя Вірастюка в якості кандидата може мати ознаки прихованої агітації з боку Офісу президента. Залучення окремого кандидата під час виборчого процесу до нарад Президента, може свідчити про заангажованість органу публічної адміністрації, порушення принципу рівності суб'єктів виборчого процесу та надати виборчі переваги конкретного суб'єкта за рахунок владних інструментів», - сказано в повідомленні.
ОПОРА закликає Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, регіонального розвитку, місцевого самоврядування приділити особливу увагу механізмам попередження прихованої агітації та зловживань адміністративними ресурсами в рамках підготовки змін до Виборчого кодексу.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...