"Організаційні питання": Степанов розповів про відставання від плану вакцинації в Україні

Темпи вакцинації від коронавірусу в Україні відстають від наміченого плану майже у два рази.

В Україні ще не завершився перший етап вакцинації громадян проти коронавірусної інфекції COVID-19. Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

"Ми не завершили першого етапу. Ми одночасно йдемо. Ми це передбачали відразу, що ми будемо розгортати разом перший і другий етапи. Ми відстаємо майже у два рази, трішечки менше, в 1,8 раза, від того плану [вакцинації], який ми намітили", – сказав міністр.

За його словами, причина відставання – "це питання організації роботи". "Що я маю на увазі? Наприклад, коли ти ставиш питання заздалегідь, що ви повинні відкрити 23 пункти щеплення. Що таке пункт щеплення? Це сімейні лікарі, де буде відбуватися безпосередньо вакцинація проти COVID-19. У ці 23 пункти щеплення завозиться вакцина", – пояснив міністр.

Він сказав, що організувати процес не складно. "Але коли із 23 [пунктів] відкрили чотири! [Чому?] Вони мені називали зараз такі причини, що мені аж соромно... Там: "Не встигли", а там: "У нас не було бажаючих", "А ми вирішили перенести відкриття пункту вакцинації, бо ми там ще не верифікували до кінця, не додзвонилися цим людям, які прийдуть вакцинуватися, 80+", "А ми вирішили, що ми будемо поступово це відкривати", "А у нас дала збій система – ми не змогли відвантажити вакцину". Там купа всякого абсурду!" – обурився Степанов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...