Оржель заявив про можливі проблеми з газопостачанням у деяких містах без угоди з РФ

Про які саме міста йдеться, міністр не уточнив.

Україна та Росія досі не уклали нового контракту щодо транзиту газу. Через це у найхолодніші дні лютого та березня в Україні можуть виникнути технічні проблеми з газопостачанням в окремих містах. Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель під час брифінгу не уточнив про які саме міста йдеться, передають Патріоти України.

Він наголосив, що єдиним технічним ризиком, що може бути – це якщо лютий та березень будуть холодними місяцями. Справа у тому, що тоді "вже зменшиться тиск у системі від підземних сховищ".

"У найбільш холодні дні у піковому навантаженні можуть бути певні проблеми, щоб прокачати повністю систему", – сказав Оржель.

Міністр також висловив впевненість у тому, що Україна та Росія домовляться про продовження транзиту газу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте здорові! Як відновити печінку після зловживання алкоголем

четвер, 9 липень 2020, 8:05

Три прості кроки... Відновити печінку після зловживання алкоголем можна за допомогою правильного раціону і дієти, відмови від шкідливих звичок та певною гімнастики. Медики назвали три прості кроки, які допоможуть привести печінка в норму, і не допустит...

"У мене там дужечки є...", - Шкарлет про плагіат

четвер, 9 липень 2020, 7:50

Ресурс "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях" виявив, що 27% монографії Шкарлета - це текстові запозичення у інших авторів без належних посилань на них (плагіат). В.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет відкидає звинувачення в плагіаті ...