Остання надія Росії? - Пожежі в Сибіру гаситимуть шамани з бубнами

Всього в обряді візьме участь близько 40 осіб.

Шамани і чаклуни з Бурятії, Забайкалля та Іркутської області проведуть обряд з виклику дощу в районах Сибіру, де вирують масштабні лісові пожежі, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Стало відомо, що зустріч шаманів відбудеться 4 серпня на байкальському острові Ольхон, розповів глава правління міжрегіональної організації шаманів Тенгері Баїр Цирендоржіев.
"Зараз ми уточнюємо місцевості, де горять ліси", - сказав Цирендоржіев.
Відзначимо, згідно з офіційними даними на 31 липня, загальна площа лісових пожеж в Росії збільшилася до трьох мільйонів гектарів.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...