Остання надія Росії? - Пожежі в Сибіру гаситимуть шамани з бубнами

Всього в обряді візьме участь близько 40 осіб.

Шамани і чаклуни з Бурятії, Забайкалля та Іркутської області проведуть обряд з виклику дощу в районах Сибіру, де вирують масштабні лісові пожежі, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Стало відомо, що зустріч шаманів відбудеться 4 серпня на байкальському острові Ольхон, розповів глава правління міжрегіональної організації шаманів Тенгері Баїр Цирендоржіев.
"Зараз ми уточнюємо місцевості, де горять ліси", - сказав Цирендоржіев.
Відзначимо, згідно з офіційними даними на 31 липня, загальна площа лісових пожеж в Росії збільшилася до трьох мільйонів гектарів.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Паніка навколо "Північного потоку-2", або Про роль Герхарда Шредера в ... розвалі ЄС", - Злий Одесит

субота, 4 липень 2020, 6:08

Нинішню ситуацію з грандіозним проектом геополітичного впливу Кремля під назвою "Північний потік-2", нічим іншим, крім як панікою, назвати не можна. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Причем, е...

"Є те, що підкуповує відразу і назавжди", – Казарін про українську столицю

субота, 4 липень 2020, 5:45

У деяких міст є свій власний образ і внутрішній монолог. В Україні є кілька міст із сильною міської ідентичністю: Львів, Одеса, Харків. У цьому ж списку – окуповані Севастополь і Донецьк. Їхні жителі, змінюючи місце проживання, все одно зберігають прив...