Останній парад Путіна: "Багато диктаторів не доживають до старості", - Гурієв

Іноді здається, що режим абсолютно міцний, а потім виявляється, що він розвалюється за пару днів.

Сергій Гурієв

Про це розповів російський вчений, професор економіки паризького Інституту політичних досліджень, політемігрант Сергій Гурієв, передають Патріоти України з посиланням на видання Гордон.
Відповідаючи на питання журналіста про можливий термін правління президента РФ Володимира Путіна в РФ, Гурієв сказав: "Ці прогнози дуже важко робити. Якщо ви мене запитаєте: "В Америці [Дональд] Трамп назавжди?" - я скажу: "Я не знаю, хто виграє вибори у 2020 році, але в 2024 році точно інший президент". В демократичних країнах дуже легко прогнозувати. У недемократичних країнах - дуже важко".
Він нагадав, що лідери деяких держав правили по 40 років. "Середній диктатор в світі керує країною вісім - дев'ять років. У певному сенсі це дуже небезпечна робота. Багато диктаторів не доживають до старості. Тому я б не став робити ніяких прогнозів. Іноді здається, що режим абсолютно міцний, а потім виявляється, що він розвалюється за пару днів. Вгадати неможливо. Ви, очевидно, пам'ятаєте долю румунського режиму, пам'ятайте "арабську весну", де різними способами були змінені політичні системи цілого ряду країн", - сказав Гурієв.

Він звернув увагу, що "арабська весна" почалася в Тунісі з самоспалення вуличного торговця, після чого багаторічний режим в країні розвалився протягом декількох тижнів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...