Останній видатний хрестоносець Балкан: Археологи знайшли зброю "вампіра" Влада Дракули

На розкопках виявлені сліди стародавнього бою, в якому брав участь волоський воєвода.

Група археологів, яка працювала в фортеці Зіштова, сучасна Болгарія, знайшли ядра для кулеврини, використані армією Влада III Басараба, відомого більше як Дракула, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Кам'яні снаряди застосовувалися в цій місцевості для руйнування укріплень замку під час облоги 1461 року. Їх виявили в шарі, датованому XV-XVI століттями. "Це були ще дуже недосконалі гармати. Це було якраз часи Влада Дракули, немає ніяких сумнівів в тому, що вони пов'язані з облогою і завоюванням фортеці Владом Дракулою в 1461 році", - зазначив Микола Овчаров, професор Національного інституту та музею археології Софії.

Влад Дракула відправив лист угорському королю Матіасу Корвіну взимку 1462 року, в якому розповів про сотні убитих під час облоги турків. Судячи з усього, цих солдатів посадили на кіл. Кулеврини - легка гармата, якою почали користуватися в пізньому середньовіччі. Крім піхоти нею були озброєні і кораблі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Слуги народу" вимагають провести позачергове засідання парламенту у сесійній залі

субота, 28 березень 2020, 23:29

Кравчук підтвердила, що дійсно розглядається варіант проведення позачергового засідання Верховної Ради на відкритому повітрі: у внутрішньому дворику парламенту або навіть на стадіоні. "З огляду на те, що ми матимемо великий порядок денний, доцільніше б...

"Радicна звiстка для усiєï Запорiзькоï областi! Перше одужання вiд COVID-19", - голова ОДА

субота, 28 березень 2020, 23:15

З обласної інфекційної лікарні виписали додому жінку, яка повернулася в Україну з Єгипту і захворіла 15 березня. В Україні ще одна людина змогла побороти коронавірус, це мешканка Запорізької області. Про це повідомляє голова Запорізької ОДА Віталій Тур...