"Останній з могікан": Як Львів прощався з Мирославом Скориком (фото, відео)

Народного артиста і Героя України знали як автора симфоній, музики до театральних постановок і кіно, організатора музичних фестивалів.

У Львові 5 червня проводили в останню путь видатного композитора Мирослава Скорика, передають Патріоти України.

За давньою традицією, траурну процесію супроводжували оплески, адресовані маестро.Аплодували люди на вулицях Львова, учасники церемонії прощання в Соборі Святого Юра і траурного кортежу.Поховали Мирослава Скорика на Личаківському кладовищі, де упокоїлися визначні львів'яни.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Китаї чоловік, що "помер" у лікарні, повернувся додому

вівторок, 7 липень 2020, 0:30

Тіло не опізнали через коронавірус... У Китаї чоловік на прізвище Цзяо, який нібито помер від туберкульозу, повернувся додому через два місяці після того, як родичі влаштували похоронну церемонію, а тіло кремували. З'ясувалося, що в лікарні переплутали...

Науковці показали фото унікальної, "швидкої" галактики

вівторок, 7 липень 2020, 0:25

Галактика рухається зі швидкістю 1564 км в секунду. Земля обертається навколо Сонця зі швидкістю близько 30 км на секунду. Телескоп Хаббл сфотографував галактику, яка рухається надзвичайно швидко. На офіційному сайті обсерваторії розмістили фото спірал...