Остерігайтеся! Дієтолог розповів, які продукти не можна розігрівати у мікрохвильовці

Вони стають отруйними...

Багато хто звик всі продукти розігрівати в мікрохвильовій печі. Безумовно, це швидко і зручно. Але, є продукти, які в мікрохвильовці розігрівати категорично не можна. Вони стають отруйними. Серед таких продуктів дієтолог назвала зелень і коренеплоди, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За словами доктора, такі овочі, як шпинат, петрушка, селера, щавель, буряк, редис, морква містять нітратні сполуки, які при мікрохвильовому нагріванні перетворюються в нітрозамін. А ця речовина найнебезпечніший канцероген.

Крім того, мікрохвильовка не підходить і для переохолоджених дієтичних напоїв, що містять замінник цукру аспартам. Ця речовина переходить в формальдегід, небезпечний для організму. Більш того, за своєю дією аспартам схожий на миш'як.

Дієтолог каже, що не варто класти в мікрохвильову піч і шоколадні батончики, хоч це і абсурд. Вміщені в шоколадних батончиках хімічні речовини також можуть стати отруйними.

Зрештою, дієтолог рекомендує не охолоджувати і не зберігати розморожені в мікрохвильовці рибу і м'ясо. Розморожені таким способом згадані продукти швидко зіпсуються і в підсумку можуть викликати важке отруєння.

Не ризикуйте своїм здоров'ям.

Також не слід деякі продукти розігрівати в мікрохвильовці повторно. При повторному розігріванні вони можуть змінювати склад і втрачати свої корисні властивості, тим самим стаючи небезпечними для здоров'я. Наприклад, яловичина багата різними вітамінами, амінокислотами, ферментом бета-аланіну, олеїнової кислотою, мікро- і макроелементами. Але, якщо її розігріти в мікрохвильовці, то вона відразу ж стає канцерогеном.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Китаї чоловік, що "помер" у лікарні, повернувся додому

вівторок, 7 липень 2020, 0:30

Тіло не опізнали через коронавірус... У Китаї чоловік на прізвище Цзяо, який нібито помер від туберкульозу, повернувся додому через два місяці після того, як родичі влаштували похоронну церемонію, а тіло кремували. З'ясувалося, що в лікарні переплутали...

Науковці показали фото унікальної, "швидкої" галактики

вівторок, 7 липень 2020, 0:25

Галактика рухається зі швидкістю 1564 км в секунду. Земля обертається навколо Сонця зі швидкістю близько 30 км на секунду. Телескоп Хаббл сфотографував галактику, яка рухається надзвичайно швидко. На офіційному сайті обсерваторії розмістили фото спірал...