"Освітній прорив": На Росії жаліються на низький рівень випускників шкіл "молодої республіки"

Проблема виникла через невідповідність рівня знань «медалістів» з рівнем середньостатистичного випускника сільської школи РФ.

В окупаційну адміністрацію міста Алчевськ з Російської Федерації надійшов лист стосовно випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали золоті медалі та на пільгових умовах вступили до вищих навчальних закладів Російської Федерації. У вказаному листі Міністерство освіти РФ просить переглянути порядок та умови видачі золотих та срібних медалей випускникам шкіл самопроголошеної «ЛНР», у зв’язку з невідповідністю рівню знань «медалістів» з рівнем середньостатистичного випускника сільської школи РФ, передають Патріоти України з посиланням на ЗМІ сепаратистів.

Причиною слабкого рівня знань дітей, що мешкають на окупованих територіях, є відсутність кваліфікованого педагогічного складу, якого просто не достатньо, а той, що є, ледве здатний прожити на зарплатню вчителя. Також негативно впливає на розвиток школярів, занадто великий акцент так званого «міністерства освіти самопроголошеної «ЛНР» на посиленій військовій підготовці дітей, яку в цивілізованих країнах отримують під час служби в армії.
Підвищена мілітаризація суспільства в самопроголошених республіках свідчить про наміри окупантів забезпечити довготривалість збройного конфлікту на сході України.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Більше ніж алкоголь і куріння: Звички, які нас вбивають

п’ятниця, 25 вересень 2020, 1:00

У сучасному суспільстві вважається, що надзвичайно згубні звички людини - це пристрасть до алкогольних напоїв і паління. Однак є повсякденні шкідливі звички, які людина робить щодня і навіть не здогадується, наскільки вони згубно впливають на її життя.

Хіти тижня. Дружина - ровесниця його внучки: 90-річний Чапкіс одружився в четвертий раз

п’ятниця, 25 вересень 2020, 0:35

Обраниця хореографа молодша за нього на 51 рік. Український хореограф і суддя проекту "Танці з зірками" Григорій Чапкіс одружився в четвертий раз. Про це 90-річний артист повідомив під час четвертого прямого ефіру танцювального шоу, передають Патріоти ...