"Освітній прорив": На Росії жаліються на низький рівень випускників шкіл "молодої республіки"

Проблема виникла через невідповідність рівня знань «медалістів» з рівнем середньостатистичного випускника сільської школи РФ.

В окупаційну адміністрацію міста Алчевськ з Російської Федерації надійшов лист стосовно випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали золоті медалі та на пільгових умовах вступили до вищих навчальних закладів Російської Федерації. У вказаному листі Міністерство освіти РФ просить переглянути порядок та умови видачі золотих та срібних медалей випускникам шкіл самопроголошеної «ЛНР», у зв’язку з невідповідністю рівню знань «медалістів» з рівнем середньостатистичного випускника сільської школи РФ, передають Патріоти України з посиланням на ЗМІ сепаратистів.

Причиною слабкого рівня знань дітей, що мешкають на окупованих територіях, є відсутність кваліфікованого педагогічного складу, якого просто не достатньо, а той, що є, ледве здатний прожити на зарплатню вчителя. Також негативно впливає на розвиток школярів, занадто великий акцент так званого «міністерства освіти самопроголошеної «ЛНР» на посиленій військовій підготовці дітей, яку в цивілізованих країнах отримують під час служби в армії.
Підвищена мілітаризація суспільства в самопроголошених республіках свідчить про наміри окупантів забезпечити довготривалість збройного конфлікту на сході України.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Коли нема грошей - включаємо мізки: Українці створили "Гелендваген" на базі старого УАЗа

середа, 22 січень 2020, 4:00

Тепер унікальне авто виставили на продаж. "Этот тюнингованный автомобиль выставили на продажу. Источник называет владельца автомобиля шутником. В объявлении он написал, что этот Гелендваген пятилитровый и с пробегом в 10 тыс. км. Вместе с тем признают...

Хіти тижня. "Коли зуби згниють", - політолог про повернення Донбасу (відео)

середа, 22 січень 2020, 1:00

Відомий український політолог і блогер Кирило Сазонов спрогнозував, що Україні не вдасться повернути Донбас протягом найближчих п'яти років. У програмі "Гостре питання" на ObozTV Сазонов прокоментував заяву тимчасового повіреного у справах США в Україн...