"Отомстили хунте, оставили детей без школы": Казанський про те, чим завинили перед "антифашистами" мешканці Красногорівки

Красногорівка Донецької області зазнала сьогодні вранці серйозного обстрілу з «градів» ДНР.

Фото: Денис Казанський

"Стріляли бойовики чітко по житловому сектору. Дивом ніхто не загинув - поранення отримали кілька людей. Але обстрілом були зруйновані школа і міська лікарня, а також кілька будинків." - пише у своєму блозі відомий журналіст Денис Казанський, повідомляють Патріоти України.

Коли снаряди прилітають в житлові квартали Донецька або Горлівки, росіяни і донбаські сепаратисти стверджують, що це «криваві карателі» обстрілюють мирних людей, тому що ненавидять Донбас і хочуть повністю винищити його жителів. Але як бути з регулярними обстрілом Авдіївки і сьогоднішнім знищенням школи і лікарні в Красногорівці снарядами ДНР? На словах Росія і її прихильники нібито «звільняють Донбас». А на ділі - обстрілюють мирне населення, руйнують будинки, розносять з «градів» об'єкти інфраструктури.

Чим завинила перед «антифашистами» школа №2 в Красногорівці? Там що, вчилися бандерівці і фашисти? Ні, це була звичайна школа, в якій навчалися російськомовні донбаські діти. Тепер їм ніде вчитися. Спасибі Захарченко, Суркову і Путіну. Помстилися хунті, залишили дітей без школи.

Так школа №2 виглядала до приходу «русского мира» в нібито «пригноблений українцями Донбас».

А ось так вона виглядає після того, як Донбас вирішили «врятувати». Добре, що всередині не було дітей!

А це лікарня. Останній поверх зруйнований, все навколо всипане уламками. Отримайте привіт від «братнього народу».

А ось чиясь квартира. Красногорівка дедалі більше стає схожим на Дебальцеве. Там такі картини можна спостерігати і по сей день ще після штурму міста в січні 2015 року.

Де там вся ця армія фальшивих плакальниць, які сильно переживали за дітей Донбасу? Що таке? Чому всі мовчать? Чому ніхто не вимагає врятувати жителів Донбасу? Коли снаряди в них летять з боку ДНР і російської армії, то дітей уже не шкода, так?

Де всі ці люди?

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...