Пандемія коронавірусу: В Україні б'ють на сполох через ситуацію в "ковідних" лікарнях

В Україні припадає 700 госпіталізованих з COIVD-19 на 1 млн населення і за цим показником ми вище будь-якої великої країни Європи.

Як пише в Facebook аналітик Євген Істребін, країни, де ситуація схожа на нашу, вже давно значно посилили карантинні обмеження, в той час як в Україні лише чотири області потрапили в червоні зони, передають Патріоти України.

"На мою думку, посилювати карантин треба коли госпіталізації вище 600 або 700 на 1 млн населення ... Ви розумієте що буде відбуватися якщо лікарі не ковідних відділень будуть заражатися поза роботою, і потім заносити вірус в нековідну хірургію наприклад", - пише він.

За словами автора публікації, не можна допускати такого високого рівня поширення вірусу серед населення по всій країні. "Карантин запровадили тільки з 26 лютого, коли все вже розійшлося по країні. Тепер вони бояться ввести не просто карантин по країні, вони навіть у Вінницькій області його не можуть ввести. А смертність - смертність буде рости. Додаткових смертей в листопаді-грудні було 490 -550 кожен день. Тепер може бути і до тисячі в день", - додав Істребін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...