"Панічно бояться": Тука розповів, що заважає Заходу знищити Росію (відео)

Країни Заходу усвідомлюють, що існування Росії в нинішньому вигляді не відповідає їхнім інтересам, проте утримуються від активних кроків, спрямованих на її знищення.

Про це в ефірі ObozTV розповів колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і переміщених осіб Георгій Тука, передають Патріоти України.

За його словами, вони "панічно бояться поширення зброї масового знищення".

"Я багато разів спілкувався з різними представниками наших країн-партнерів, зокрема з представниками різного роду спецслужб. Ми обговорювали, здебільшого, питання стратегічні. Вони всі прекрасно розуміють, що існування Росії в стані, в якому вона зараз є, не відповідає інтересам їхніх держав", – заявив він.

Як зазначив Тука, існує "запобіжник того, що керівники цих країн не діють активно, щоб знищити Російську Федерацію в нинішньому стані".

"Не йдеться про фізичне знищення, абсолютно ні. Мова про знищення РФ як держави – розділити, наприклад, на п'ять інших", – пояснив колишній заступник міністра.

За його словами, партнери України "панічно бояться неконтрольованого розповсюдження зброї масового знищення, якого у Росії – "мама дорогая".

"Щоразу під час спілкування з ними я намагався фундаментально змінити їхній дискурс. Я їм намагався пояснити, що ви боїтеся неконтрольованого поширення в разі початку краху Росії. Але спробуйте думати про цей процес під іншим кутом зору – як зберегти контроль під час розпаду РФ. І мені здається, що у деяких військових генералів інтерес у очах прокидається", – заявив колишній заступник міністра.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...