"Панічно бояться": Тука розповів, що заважає Заходу знищити Росію (відео)

Країни Заходу усвідомлюють, що існування Росії в нинішньому вигляді не відповідає їхнім інтересам, проте утримуються від активних кроків, спрямованих на її знищення.

Про це в ефірі ObozTV розповів колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і переміщених осіб Георгій Тука, передають Патріоти України.

За його словами, вони "панічно бояться поширення зброї масового знищення".

"Я багато разів спілкувався з різними представниками наших країн-партнерів, зокрема з представниками різного роду спецслужб. Ми обговорювали, здебільшого, питання стратегічні. Вони всі прекрасно розуміють, що існування Росії в стані, в якому вона зараз є, не відповідає інтересам їхніх держав", – заявив він.

Як зазначив Тука, існує "запобіжник того, що керівники цих країн не діють активно, щоб знищити Російську Федерацію в нинішньому стані".

"Не йдеться про фізичне знищення, абсолютно ні. Мова про знищення РФ як держави – розділити, наприклад, на п'ять інших", – пояснив колишній заступник міністра.

За його словами, партнери України "панічно бояться неконтрольованого розповсюдження зброї масового знищення, якого у Росії – "мама дорогая".

"Щоразу під час спілкування з ними я намагався фундаментально змінити їхній дискурс. Я їм намагався пояснити, що ви боїтеся неконтрольованого поширення в разі початку краху Росії. Але спробуйте думати про цей процес під іншим кутом зору – як зберегти контроль під час розпаду РФ. І мені здається, що у деяких військових генералів інтерес у очах прокидається", – заявив колишній заступник міністра.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Курйоз дня: Через лису голову арбітра вболівальники так і не змогли подивитися футбольний матч

четвер, 29 жовтень 2020, 21:36

Камера постійно плутала м'яч з лисою головою бокового арбітра і фокусувала свою увагу на його переміщеннях. Під час матчу шотландського дивізіону між "Інвернессом Каледоніан Тісл" і "Ейр Юнайтед" стався курйоз, який змусив коментатора понервувати, а уб...

"Чотирилапа курочка-тигидик": У фермера вилупилося здорове курча, але виросло зовсім не в маму (фото, відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 21:28

Курка виявилося мутантом. "Хоть человек и считает себя полноправным хозяином природы, но до тех чудес, которые может себе позволить она, он ещё не дошёл. Природа запросто может устроить так, что ученик четвёртого класса всего немного будет не дотягиват...