Паралельна реальність: Доньку прессекретаря Путіна розгромили через "мажорне" життя

За її словами, у Франції вчиться багато росіян студентів з різних сімей з різним фінансовим становищем.

Дочка прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова Єлизавета розповіла, чому не вважає навчання у Франції "мажорним". На її думку, так міркувати – як "мінімум абсурдно". Своє пояснення вона опублікувала на сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

"На бакалавраті я провчилася у Франції в звичайній бізнес школі, куди поступити було не так вже й складно (зрозуміло, знаючи мову, а цього за гроші не купиш). І ніякі "зв'язки" мені в цьому не допомогли. Так, навчання було платним, і я прекрасно розумію, що багато хто не може собі цього дозволити, але що тепер, не використовувати можливості, які у тебе є, тому що когось це може вивести з себе?" – писала дівчина.

За її словами, у Франції вчиться багато росіян студентів з різних сімей з різним фінансовим становищем. "Що стосується магістратури МГІМО – вчитися там може абсолютно будь-яка старанна і здібна людина. Наприклад, на моєму факультеті МО вчаться дуже освічені і неймовірно здібні студенти", – писала в мережі дочка Пєскова.

Єлизавета додала, що якщо у людини є "сила волі, то у нього все вийде". При цьому їй в коментарях написали, що вона лише виправдовується в своїх постах і живе в "своїй реальності".

"Весь щоденник побудований на виправданнях і спробах довести щось", "Ліза, на жаль реальність іноді більш складна штука, ніж здається на перший погляд. У "бідних" студентів є фактори, які часто не враховуються", "Ви написали, мова за гроші не купиш, але середньостатистичний репетитор коштує 1500 і таких годин потрібно дуже багато для володіння мовою, хіба я не права?" – писали в мережі.

При цьому в коментарях згадували, що у звичайній російської сім'ї немає таких доходів, щоб відправити дитину на навчання за кордон. "Щоб дитина вчилася за кордоном сукупний дохід батьків повинен бути 500-700 т.р. на місяць. Крім витрат на житло, їжу, життя дитини там, потрібні величезні вливання до від'їзду. Репетитори, школи типу Brookes Moscow і т.д. Хто це собі може дозволити? На жаль 1% населення нашої країни. Або і того менше", "У деяких куточках Росії не те що інтернету немає, там досі воду з колонки відрами тягають і туалет на вулиці", – обурювалися в коментарях.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.