Paris Air Show: Українські конструктори представили сучасні ракети у Франції

Paris Air Show – одна з найбільших і найпрестижніших виставок у світі. За даними організаторів заходу в цьому році у авіасалоні беруть участь 2462 компанії з 50 країн світу.

На 53-ому Міжнародному авіакосмічному салоні Paris Air Show у Ле Бурже українські конструктори з КБ "Південне" та ДП ВО "Південний машинобудівний завод" представили макети діючої та перспективних ракет-носіїв, макет космічного апарата та кріогенний паливний бак. Про це повідомляє у Facebook КБ "Південне", передають Патріоти України.

"На нашій, спільній з ДП ВО «Південний машинобудівний завод», експозиції представлено макети діючої ракети-носія "Антарес", перспективних РН – "Циклон-4М", "Циклон-1М" та "Маяк-SH-5", макет космічного апарата "YuzhSat-1" та кріогенний паливний бак, який виготовлено на новітніх сучасних виробничих потужностях КБ "Південне", - йдеться у повідомленні.

Зазначають, що експозиція українських виробників розміщена на стенді F249 у павільйоні 5. Делегацію очолює генеральний директор ДП "КБ "Південне" Олександр Дегтярев. У програмі роботи української делегації заплановано проведення низки зустрічей і переговорів з налагодження та розвитку співробітництва у сфері освоєння мирного космосу. Особливу увагу буде приділено питанням імпортозаміщення.

Paris Air Show – одна з найбільших і найпрестижніших виставок у світі. Вона відбувається один раз на два роки і саме тут можна не тільки побачити те, що вже створено та відпрацьовано, але і зазирнути у майбутнє. На Ле Бурже можна побачити все: від найбільшого пасажирського авіалайнера до мініатюрного безпілотного літального апарата, оцінити новинки та перспективні розробки провідних підприємств у сфері літако- і двигунобудування, космічної й оборонної техніки, новітніх матеріалів і технологій.

За даними організаторів заходу в цьому році у авіасалоні беруть участь 2462 компанії з 50 країн світу. Окрім ДП «КБ "Південне" та ДП ВО "ПМЗ" Україну також представляють ДП "Антонов", АТ "Мотор Січ", ДП "Івченко-Прогрес" та ДК "Укроборонпром".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Тремти, Росіє!": Американський експерт розповів, чому Кремлю потрібно боятися українську армію

вівторок, 23 липень 2019, 8:05

Дослідник звертає увагу, що українські збройні сили значно підвищили рівень керованості, тренованості та професіоналізму в останні роки. «Бійся, Росія: Українська армія стає силою, з якою потрібно рахуватися». З такою назвою вийшла стаття дослідника ам...

Шантаж України: Експерти розповіли, що стоїть за розморожуванням "Південного потоку"

вівторок, 23 липень 2019, 7:56

Фахівці поділилися міркуваннями про мотиви російського "Газпрому"... 22 липня, в російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що "Газпром" оголосив тендер на проведення інженерних пошуків і повернувся до реалізації проекту "Південний потік", який був зу...