Парламент готує черговий "наступ" на курців: До чого готуватися українцям

Ціни на сигарети та інші тютюнові вироби в Україні можуть вирости в середньому на 20%. А реалізація сигарет з ментолом взагалі буде заборонена.

Законопроект, що пройшов комітети Верховної Ради і вже включений до порядку денного одного з найближчих пленарних засідань, передбачає ряд заборон і обмежень, що стосуються продажу і вживання тютюнових виробів, передають Патріоти України.

Зокрема, Рада збільшить вік людей, які мають право купувати тютюнові вироби. Якщо раніше сигарети могли купити люди у віці від 18 років, то після прийняття нового закону віковий ценз збільшиться до 21 року і зрівняється з віковим цензом, вже введеним при продажу спиртних напоїв.

Також буде введено законодавчу заборону на рекламу тютюнових виробів в інтернеті, а також на розміщення відповідної рекламної продукції в супермаркетах.

А на сигаретних пачках з'являться ще більш барвисті демотивуючі курців зображення: зображення уражених органів і палаючих зубів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Дорога радянщина": Предмети часів СРСР, які можна продати за цілий статок (фото)

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:55

Речі і предмети, які в СРСР здавалися буденністю, зараз можна продати за величезні суми. Журналісти вивчили лоти популярного українського аукціону часів Союзу і зібрали найдорожчі предмети, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель. "Прод...

Зірка "Кварталу" з'явилася у кліпі популярного співака (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 21:59

Коли Бабкін писав пісню, він подумав, що добре було б додати жіночий погляд. Коли Бабкін писав «Спалах», він подумав, що добре б додати жіночий погляд. І запропонував це зробити Кравець. Виявилося, артистам давно подобається творчість один одного. Одни...