Парламент готує черговий "наступ" на курців: До чого готуватися українцям

Ціни на сигарети та інші тютюнові вироби в Україні можуть вирости в середньому на 20%. А реалізація сигарет з ментолом взагалі буде заборонена.

Законопроект, що пройшов комітети Верховної Ради і вже включений до порядку денного одного з найближчих пленарних засідань, передбачає ряд заборон і обмежень, що стосуються продажу і вживання тютюнових виробів, передають Патріоти України.

Зокрема, Рада збільшить вік людей, які мають право купувати тютюнові вироби. Якщо раніше сигарети могли купити люди у віці від 18 років, то після прийняття нового закону віковий ценз збільшиться до 21 року і зрівняється з віковим цензом, вже введеним при продажу спиртних напоїв.

Також буде введено законодавчу заборону на рекламу тютюнових виробів в інтернеті, а також на розміщення відповідної рекламної продукції в супермаркетах.

А на сигаретних пачках з'являться ще більш барвисті демотивуючі курців зображення: зображення уражених органів і палаючих зубів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

неділя, 18 квітень 2021, 15:00

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом. "Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегіє...

З архіву ПУ. "Ось така скотина": Зіркова українська співачка відмовила міністру культури в інтимі і поплатилася за це (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 10:00

​Українська поп-діва Оля Полякова, як і безліч інших жінок, може поділитися мало приємною історією про неналежну поведінку чоловіків. Одного разу, будучи запрошеною до будинку президента України Віктора Януковича, співачці довелося шукати шляхи відступу.