Парламент готує черговий "наступ" на курців: До чого готуватися українцям

Ціни на сигарети та інші тютюнові вироби в Україні можуть вирости в середньому на 20%. А реалізація сигарет з ментолом взагалі буде заборонена.

Законопроект, що пройшов комітети Верховної Ради і вже включений до порядку денного одного з найближчих пленарних засідань, передбачає ряд заборон і обмежень, що стосуються продажу і вживання тютюнових виробів, передають Патріоти України.

Зокрема, Рада збільшить вік людей, які мають право купувати тютюнові вироби. Якщо раніше сигарети могли купити люди у віці від 18 років, то після прийняття нового закону віковий ценз збільшиться до 21 року і зрівняється з віковим цензом, вже введеним при продажу спиртних напоїв.

Також буде введено законодавчу заборону на рекламу тютюнових виробів в інтернеті, а також на розміщення відповідної рекламної продукції в супермаркетах.

А на сигаретних пачках з'являться ще більш барвисті демотивуючі курців зображення: зображення уражених органів і палаючих зубів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...