Збільшенням кількості обстрілів бойовики виконують пряму вказівку Москви щодо нагнітання ситуації. Таким чином Володимир Путін показує новообраному президенту України Володимиру Зеленському, що не буде йти на поступки у питаннях вирішення конфлікту на Донбасі. Таку думку висловив генерал України, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.
Бойовики активізують свої дії для того, щоб подавати особливий сигнал для нового президента України. Тому що з одного боку керівники Російської Федерації відпрацьовують модель домовленостей з Зеленським, якою вона може бути, а з іншого боку, вони показують, що ці домовленості можуть у будь-який момент вийти з під-контролю – а це обстріли, провокації, жертви. Тому ці обстріли є стимулюванням нової команди до переговорного процесу.
Однак Росія ставить свої умови, які вона як прямо висловлює, так і через Медведчука. Тому в даній ситуації активізація бойових дій пов’язана з нашим політичним процесом і дотриманням пріоритетів Росії. І в цих умовах Кремль намагається диктувати інші питання – про обмін всіх на всіх або припинення вогню.
Наше завдання в цій ситуації – жодним чином не поступатися інтересами України.
Що стосується паспортизації, це доволі потужний політичний процес, щоб поставити нового президента України у залежність, зокрема, від цього фактору. А Зеленський, не маючи, як вони вважають, ефективних інструментів вирішення проблеми, буде йти на поступки – така сьогодні позиція у Кремля.
Крім того, Росія історію з паспортами використовує для того, щоб тисячі людей, які готові працювати в Росії, були там легалізованою живою робочою силою. Друга складова – це гарантії активній бойовій частині цих псевдореспублік, яка серйозно заплямована в крові, бо ж Росія своїх не видає. І якщо ті ж бойовики набувають статусу громадян Росії – то це вже захист.
Взагалі це комплексна тема, яка сьогодні впливає на позиції між Україною і Росією, особливо в плані тиску і перспектив щодо врегулювання ситуації на сході. І Зеленському буде надзвичайно складно виходити з цієї кризової ситуації. Тут треба формувати потужну спільну позицію за рахунок професійних кадрів і залучення міжнародних партнерів, які будуть ставити на порядок денний проблеми, які є критичними в Україні.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...