Збільшенням кількості обстрілів бойовики виконують пряму вказівку Москви щодо нагнітання ситуації. Таким чином Володимир Путін показує новообраному президенту України Володимиру Зеленському, що не буде йти на поступки у питаннях вирішення конфлікту на Донбасі. Таку думку висловив генерал України, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.
Бойовики активізують свої дії для того, щоб подавати особливий сигнал для нового президента України. Тому що з одного боку керівники Російської Федерації відпрацьовують модель домовленостей з Зеленським, якою вона може бути, а з іншого боку, вони показують, що ці домовленості можуть у будь-який момент вийти з під-контролю – а це обстріли, провокації, жертви. Тому ці обстріли є стимулюванням нової команди до переговорного процесу.
Однак Росія ставить свої умови, які вона як прямо висловлює, так і через Медведчука. Тому в даній ситуації активізація бойових дій пов’язана з нашим політичним процесом і дотриманням пріоритетів Росії. І в цих умовах Кремль намагається диктувати інші питання – про обмін всіх на всіх або припинення вогню.
Наше завдання в цій ситуації – жодним чином не поступатися інтересами України.
Що стосується паспортизації, це доволі потужний політичний процес, щоб поставити нового президента України у залежність, зокрема, від цього фактору. А Зеленський, не маючи, як вони вважають, ефективних інструментів вирішення проблеми, буде йти на поступки – така сьогодні позиція у Кремля.
Крім того, Росія історію з паспортами використовує для того, щоб тисячі людей, які готові працювати в Росії, були там легалізованою живою робочою силою. Друга складова – це гарантії активній бойовій частині цих псевдореспублік, яка серйозно заплямована в крові, бо ж Росія своїх не видає. І якщо ті ж бойовики набувають статусу громадян Росії – то це вже захист.
Взагалі це комплексна тема, яка сьогодні впливає на позиції між Україною і Росією, особливо в плані тиску і перспектив щодо врегулювання ситуації на сході. І Зеленському буде надзвичайно складно виходити з цієї кризової ситуації. Тут треба формувати потужну спільну позицію за рахунок професійних кадрів і залучення міжнародних партнерів, які будуть ставити на порядок денний проблеми, які є критичними в Україні.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...