Пекін "нагнув" недонадімперію: Російську держкорпорацію "кинули на бабки" китайські партнери

Російська Об'єднана авіабудівна корпорація (ОАК) зазнає серйозних збитків через небажання Китаю ділитися прибутком від спільного проекту.

Про новий скандал Москви і Пекіна розповіли росЗМІ з посиланням на джерела в ОАК, передають Патріоти України.

Скандал виник через лайнер CR929, який РФ і Китай (компанія COMAC) створювали спільно. Згідно з домовленостями, COMAC повинна отримувати прибуток від продажу розробки на китайському ринку, а ОАК - на ринках інших країн.

Однак виявилося, що за межами КНР лайнер користується невеликим попитом. Згідно з прогнозами, найближчі 20 років Москва зможе продати не більше 120 одиниць, тоді як Пекін - більше 1 тисячі штук.

Природно, росіяни захотіли собі частину прибутку і від китайського ринку, але COMAC вперлася. Ділитися грошима компанія категорично не бажає.

Без цих коштів, що примітно, російська корпорація навіть не зможе покрити величезні витрати на створення лайнера.

Крім того, китайці ще і оскаржують твердження Москви, що проект CR929 отримав сертифікат саме в РФ. Якщо це буде доведено, то ОАК позбудеться статусу основного проектувальника.

Росіян відверто видавлюють з проекту.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Майже на всіх континентах планети: У світі за пів століття підірвали майже 2 500 ядерних бомб

п’ятниця, 25 вересень 2020, 6:08

Найбільш активно проводили ядерні випробування США й СРСР. Починаючи з 1945 року у світі зробили близько 2500 ядерних вибухів майже на всіх континентах планети. Про це свідчать дані на карті ядерних вибухів, опублікованій у мережі. Зокрема, її розмісти...

Господині на замітку: "Чарівний" яблучний пиріг

п’ятниця, 25 вересень 2020, 5:45

Під час випічки тісто перетворюється в крем. "Для нашего десерта нужно взять следующие ингредиенты:. Приготовление: