Пекін "нагнув" недонадімперію: Російську держкорпорацію "кинули на бабки" китайські партнери

Російська Об'єднана авіабудівна корпорація (ОАК) зазнає серйозних збитків через небажання Китаю ділитися прибутком від спільного проекту.

Про новий скандал Москви і Пекіна розповіли росЗМІ з посиланням на джерела в ОАК, передають Патріоти України.

Скандал виник через лайнер CR929, який РФ і Китай (компанія COMAC) створювали спільно. Згідно з домовленостями, COMAC повинна отримувати прибуток від продажу розробки на китайському ринку, а ОАК - на ринках інших країн.

Однак виявилося, що за межами КНР лайнер користується невеликим попитом. Згідно з прогнозами, найближчі 20 років Москва зможе продати не більше 120 одиниць, тоді як Пекін - більше 1 тисячі штук.

Природно, росіяни захотіли собі частину прибутку і від китайського ринку, але COMAC вперлася. Ділитися грошима компанія категорично не бажає.

Без цих коштів, що примітно, російська корпорація навіть не зможе покрити величезні витрати на створення лайнера.

Крім того, китайці ще і оскаржують твердження Москви, що проект CR929 отримав сертифікат саме в РФ. Якщо це буде доведено, то ОАК позбудеться статусу основного проектувальника.

Росіян відверто видавлюють з проекту.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У декого здають нерви..: Українські заробітчани вишикувались у величезні черги на польському кордоні (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 13:59

У мережі показали відповідне відео... Українські заробітчани, які їдуть до Польщі, стоять у величезних чергах на КПП "Шегині", у декого здають нерви. Відео ситуації на кордоні опублікували в Telegram-каналі "Teza", передають Патріоти України. "Люди бож...

Авто, маєтки й подарунки: Як живуть українські чиновники

понеділок, 6 липень 2020, 13:47

НАЗК перевірятиме чиновників на підставі журналістських розслідувань. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочинає моніторинг способу життя чиновників. Це допоможе виявити тих, хто задекларував скромні статки та водночас корист...