Пенсії і зарплати в Україні можуть компенсувати за затримку: Що відомо

Пенсії в Україні та інші соціальні виплати в 2020 році можуть бути збільшені за рахунок компенсацій через затримку виплат.

Такий проект незабаром буде поданий Кабміном у Верховну Раду, передають Патріоти України.

За словами прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, уряд незабаром ініціює здійснення компенсацій українцям у випадку затримок з виплатами. "Для усунення корупційних ризиків встановлено вичерпний перелік грошових доходів громадян, за порушення термінів виплати яких проводиться компенсація", - написав Гончарук.

На компенсацію в разі затримки зможуть розраховувати українці, які отримують такі виплати:

  • пенсії або щомісячне довічне грошове утримання;
  • соціальні виплати;
  • стипендії;
  • заробітна плата (грошове забезпечення);
  • сума індексації грошових доходів громадян.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Нові документи щодо змови Трампа з Росією оприлюднили у США

субота, 16 січень 2021, 23:29

Перше розслідування ФБР щодо змови членів виборчого штабу Трампа у 2016 році з росіянами для впливу на вибори назвали найбільш провальним, некомпетентним і корупційним в історії ФБР і Мін'юсту США. У США оприлюднили документи, які стосуються розслідува...

Стіна по-прибалтійськи: Естонія збудує «розумний кордон» з Росією

субота, 16 січень 2021, 23:15

Східний кордон в країні вважають «великою проблемою». «Велике питання – це східний кордон, і ми продовжимо будівництво, – сказала вона на прес-конференції за підсумками чергового раунду переговорів про створення коаліції. – За нагоди ми хочемо залучити...