Пенсія в один клік: В Україні незабаром буде повністю автоматизована послуга "Е-пенсія"

Головна ціль: зробити так, щоб усю необхідну для призначення пенсії інформацію шукали не заявники, а державні органи у тісній взаємодії між собою.

В Україні скоро буде повністю автоматизована послуга "Е-пенсія". У Міністерстві цифрової трансформації розповіли над якими змінами наразі працюють, передають Патріоти України з посиланням на сторінку Facebook Мінцифри.

"Ефективному впровадженню "Е-пенсії" заважають деякі правові колізії, через які органи досі просять громадян донести документи та підтвердити факт їхньої унікальності. Гарні новини – дуже скоро послуга "Е-пенсія" стане повністю автоматизованою та максимально зручною", - йдеться у повідомленні.

У Мінцифри заявили, що працюють над змінами положення Пенсійного фонду, які містять вимоги щодо особистого подання інформації. "Забезпечимо взаємодію державних реєстрів. Непотрібно буде нести довідку медико-соціальної експертної комісії щодо інвалідності, адже такі дані органи зможуть отримати за запитом до централізованого банку даних з проблем інвалідності. Непотрібно годинами шукати довідки щодо пільг, бо така інформація підтягнеться з відповідного реєстру", - повідомили у Мінцифри.

Окрім того, передбачається забезпечення можливості подання заяви через онлайн-сервіс “Дія”, де будуть усі державні послуги.

"Головна ціль: зробити так, щоб усю необхідну для призначення пенсії інформацію шукали не заявники, а державні органи у тісній взаємодії між собою", - йдеться у повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

В Інституті національної пам'яті відреагували на запит з перейменування станції метро "Дорогожичі" на "Бабин яр"

понеділок, 17 лютий 2020, 20:36

«Дорогожичі» не підпадають під обов'язкове перейменування, тому що топонім «Дорогожичі» є, власне, місцевим київським топонімом.

Нардепка, виключена з монобільшості, стала мамою

понеділок, 17 лютий 2020, 20:25

30-річна Анна Скороход народила хлопчика.