Пенсія в один клік: В Україні незабаром буде повністю автоматизована послуга "Е-пенсія"

Головна ціль: зробити так, щоб усю необхідну для призначення пенсії інформацію шукали не заявники, а державні органи у тісній взаємодії між собою.

В Україні скоро буде повністю автоматизована послуга "Е-пенсія". У Міністерстві цифрової трансформації розповіли над якими змінами наразі працюють, передають Патріоти України з посиланням на сторінку Facebook Мінцифри.

"Ефективному впровадженню "Е-пенсії" заважають деякі правові колізії, через які органи досі просять громадян донести документи та підтвердити факт їхньої унікальності. Гарні новини – дуже скоро послуга "Е-пенсія" стане повністю автоматизованою та максимально зручною", - йдеться у повідомленні.

У Мінцифри заявили, що працюють над змінами положення Пенсійного фонду, які містять вимоги щодо особистого подання інформації. "Забезпечимо взаємодію державних реєстрів. Непотрібно буде нести довідку медико-соціальної експертної комісії щодо інвалідності, адже такі дані органи зможуть отримати за запитом до централізованого банку даних з проблем інвалідності. Непотрібно годинами шукати довідки щодо пільг, бо така інформація підтягнеться з відповідного реєстру", - повідомили у Мінцифри.

Окрім того, передбачається забезпечення можливості подання заяви через онлайн-сервіс “Дія”, де будуть усі державні послуги.

"Головна ціль: зробити так, щоб усю необхідну для призначення пенсії інформацію шукали не заявники, а державні органи у тісній взаємодії між собою", - йдеться у повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

п’ятниця, 30 вересень 2022, 6:11

30 вересня святкують день ангела жінок на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я, любові, благополуччя собі і своїй родині. Вранці в ...

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...