"Пенсійний калькулятор": Фахівці ПФУ розказали, як самостійно розрахувати розмір майбутньої пенсії

Скористатися "Пенсійним калькулятором" можна, зайшовши в Особистий кабінет на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Фахівці Пенсійного фонду України розробили послугу під назвою "Пенсійний калькулятор" за допомогою якого можна розрахувати розмір майбутньої пенсії. У своєму Facebook вони розповіли, як кожен бажаючий зможе дізнатися розмір майбутньої пенсійної виплати, передають Патріоти України.

Страховий стаж і заробітна плата розраховуються на основі даних, що містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру обов'язкового державного соціального страхування.

Також існує можливість представити інформацію про страховий стаж, який був придбаний до 1 січня 2004.

"Розмір пенсії визначається в поточних цінах виходячи з припущення, що зарплата буде та ж, що і на момент "пенсійного калькулятора".

За результатами розрахунку, розрахунок пенсії та склад такого розрахунку (щомісячний розрахунок коефіцієнтів зарплати, страховий стаж, розмір пенсії за формулою, доплата за понаднормовий стаж і т. д.))

Результати розрахунку пенсії зберігаються в особистому кабінеті і доступні до перегляду в будь-який час.

З моменту впровадження (грудень 2019) пенсійну калькуляторну службу використовували 384,4 тис. осіб.

Скористатися "Пенсійним калькулятором" можна, зайшовши в Особистий кабінет на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису", - прес-служба ПФУ.

ЕЦП можна отримати декількома способами. Один з них - це звернутися до одного з кваліфікованих постачальників електронних довірчих послуг, які є в переліку. Також пенсіонери можуть отримати ЕЦП разом з електронним пенсійним посвідченням, звернувшись до найближчого територіального органу ПФУ. І якщо людина є клієнтом ПриватБанку, то для отримання ЕЦП можна скористатися сервісом Приват24.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...