Фахівці Пенсійного фонду України розробили послугу під назвою "Пенсійний калькулятор" за допомогою якого можна розрахувати розмір майбутньої пенсії. У своєму Facebook вони розповіли, як кожен бажаючий зможе дізнатися розмір майбутньої пенсійної виплати, передають Патріоти України.
Страховий стаж і заробітна плата розраховуються на основі даних, що містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру обов'язкового державного соціального страхування.
Також існує можливість представити інформацію про страховий стаж, який був придбаний до 1 січня 2004.
"Розмір пенсії визначається в поточних цінах виходячи з припущення, що зарплата буде та ж, що і на момент "пенсійного калькулятора".
За результатами розрахунку, розрахунок пенсії та склад такого розрахунку (щомісячний розрахунок коефіцієнтів зарплати, страховий стаж, розмір пенсії за формулою, доплата за понаднормовий стаж і т. д.))
Результати розрахунку пенсії зберігаються в особистому кабінеті і доступні до перегляду в будь-який час.
З моменту впровадження (грудень 2019) пенсійну калькуляторну службу використовували 384,4 тис. осіб.
Скористатися "Пенсійним калькулятором" можна, зайшовши в Особистий кабінет на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису", - прес-служба ПФУ.
ЕЦП можна отримати декількома способами. Один з них - це звернутися до одного з кваліфікованих постачальників електронних довірчих послуг, які є в переліку. Також пенсіонери можуть отримати ЕЦП разом з електронним пенсійним посвідченням, звернувшись до найближчого територіального органу ПФУ. І якщо людина є клієнтом ПриватБанку, то для отримання ЕЦП можна скористатися сервісом Приват24.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...