"Пенсійний калькулятор": Фахівці ПФУ розказали, як самостійно розрахувати розмір майбутньої пенсії

Скористатися "Пенсійним калькулятором" можна, зайшовши в Особистий кабінет на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Фахівці Пенсійного фонду України розробили послугу під назвою "Пенсійний калькулятор" за допомогою якого можна розрахувати розмір майбутньої пенсії. У своєму Facebook вони розповіли, як кожен бажаючий зможе дізнатися розмір майбутньої пенсійної виплати, передають Патріоти України.

Страховий стаж і заробітна плата розраховуються на основі даних, що містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру обов'язкового державного соціального страхування.

Також існує можливість представити інформацію про страховий стаж, який був придбаний до 1 січня 2004.

"Розмір пенсії визначається в поточних цінах виходячи з припущення, що зарплата буде та ж, що і на момент "пенсійного калькулятора".

За результатами розрахунку, розрахунок пенсії та склад такого розрахунку (щомісячний розрахунок коефіцієнтів зарплати, страховий стаж, розмір пенсії за формулою, доплата за понаднормовий стаж і т. д.))

Результати розрахунку пенсії зберігаються в особистому кабінеті і доступні до перегляду в будь-який час.

З моменту впровадження (грудень 2019) пенсійну калькуляторну службу використовували 384,4 тис. осіб.

Скористатися "Пенсійним калькулятором" можна, зайшовши в Особистий кабінет на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису", - прес-служба ПФУ.

ЕЦП можна отримати декількома способами. Один з них - це звернутися до одного з кваліфікованих постачальників електронних довірчих послуг, які є в переліку. Також пенсіонери можуть отримати ЕЦП разом з електронним пенсійним посвідченням, звернувшись до найближчого територіального органу ПФУ. І якщо людина є клієнтом ПриватБанку, то для отримання ЕЦП можна скористатися сервісом Приват24.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

субота, 7 червень 2025, 23:10

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...