Пентагон долучився до створення водневої вантажівки

На розробку вантажівки H2Rescue військові виділяють 1 млн доларів.

Американська компанія Cummins отримала 1 млн доларів на подальшу розробку своєї вантажівки на водневих паливних елементах H2Rescue. Її головне завдання - забезпечення електроенергією і теплом військові і цивільні об'єкти, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Фінансуванням проекту займається Міністерство оборони США, у співпраці з управлінням науки і технологій Міністерства внутрішньої безпеки, і управлінням енергоефективності та поновлюваних джерел енергії Міністерства енергетики.

Проект на розробку гібридної вантажівки на водневих паливних елементах, яка задовольняє потребам військових і населення в разі військового конфлікту або надзвичайних ситуацій, в ході галузевого тендера виграла компанія Cummins.

Вона була створена в 1919 році, зараз це один з найбільших в світі виробників дизельних і газових двигунів, а також генераторних установок. У 2018 році компанія представила електромобіль Cummins AEOS. Це сідельний тягач з встановленим на кожне колесо мотор-редуктором.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пандемія коронавірусу: В мережі показали російський морг, завалений трупами померлих (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:24

Мішки з тілами пацієнтів, які померли від COVID-19, лежать не тільки на столах в холодильній камері і на ліжках, а й на підлозі в коридорі. "Работник показал, как морге мешки с телами пациентов, умерших от COVID-19, лежат не только на столах в холодиль...

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...