Перегар "руского міра": "Чекісти Путіна" вигадали хитру схему постачання дешевої горілки з "ЛНР" до Євросоюзу

В окупованих районах Луганської області терористи «ЛНР» налагодили масштабне виробництво фальсифікованої алкогольної продукції дуже низької якості.

Обсяги виробництва фальсифікату достатні, щоб забезпечувати не тільки внутрішній ринок окупованих районів, а й поставляти його за їх межі, передають Патріоти України з посиланням на "Білоруський партизан".

Так, поставки луганського фальсифікату здійснюються по території країни-агресора, через Білорусь до країн ЄС. Дану діяльність курирує ФСБ РФ. У Білорусі ці поставки теж мають своїх покровителів серед правоохоронних, митних та прикордонних органів.

Так, в окупованому Луганську продукція підприємства «Луганова» на автомобільному вантажному транспорті відправляється через українсько-російський кордон в г. Смоленск, де товар оформляється як продукт російського виробництва і отримує відповідний сертифікат.
На території Росії фальсифікований алкоголь продають китайській фірмі-посереднику «CRYSTAL-C Investment Limited». Але відправляється він не в Китай, а через територію Білорусі до Литви на логістичний склад у м Тракай.

Там контрабанда потрапляє на склади офшорній компанії «LARKDALE CONSTRUCTION LLP».

З Литви контрафакт відправляється до Великобританії, минаючи оплату податків і митних зборів. Там він реалізується роздрібними партіями через місцевих бізнесменів, громадян Великобританії Ніла Сміта і Джонатана Вейла.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зіркова українська актриса показала, як виглядає без макіяжу (фото)

понеділок, 6 квітень 2020, 17:00

Ольга не соромиться показувати свій природний вигляд. Графік актриси складний і стежити за собою в таких умовах важко.

Хіти тижня. "Український карантин - це карго-культ з г*вна і палиць", - журналіст

понеділок, 6 квітень 2020, 16:00

В Україні вірус став божеством, в жертву якому ладні принести все. Про це у своєму блозі пише журналіст Андрій Шокотко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Даже не мутируя, в каждой стране коронавирус приобретает национальность. Наро...