"Перейняти досвід Франції": До президента звернулися з незвичайною "часовою" петицією

Українці просять главу держави розглянути питання поділу України на два часових пояси.

Відповідна петиція з'явилися на офіційному сайті українського президента, передають Патріоти України.

"Україна займає велику територію, тому світанок у Львові та Дніпрі настає в різний час по годинниках, 6.43 і 6.01 відповідно станом на 10 квітня.

Прошу вас перейняти досвід територіально великих країн (Франції, наприклад) і розділити Україну на 2 часових пояси, щоб було зручно жителям всієї території.

Також прошу вас скасувати перехід як на літній, так і зимовий час", - йдеться в петиції.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

На Харківщині грабіжник забрав з дому бізнесмена майже 8 млн грн

середа, 5 серпень 2020, 21:36

У будинку в цей час перебувала няня з двомісячною дитиною. Чоловік проти в приватний будинок директора ресторану "Авокадо", який розташований в Харкові.Він, погрожуючи домробітниці ножем, дістався до сейфу. З нього зловмисник забрав 5 мільйонів гривень...

"П'яте колесо до воза?": У Єрмака заявили, що робота Фокіна в ТКГ ще під питанням

середа, 5 серпень 2020, 21:12

87-річний експрем'єр заявив, що бачить себе заступником нового голови української делегації Леоніда Кравчука, але ця посада в ТКГ зайнята. До кінця тижня колишній прем'єр-міністр України Вітольд Фокін повинен визначитися зі своєю можливою участю в робо...