"Перелом носа і струс мозку": З'явилися нові подробиці нападу скандального нардепа на ветерана АТО

Скандал з нападом депутата Іллі Киви на ветерана АТО в ресторані столиці отримав продовження.

Колишній депутат і журналіст Сергій Лещенко у своєму Телеграм-каналі розповів про те, що, за попередньою інформацією, у потерпілого від нападу Киви перелом носа і струс мозку, передають Патріоти України.

При цьому Генпрокурор Руслан Рябошапка передав справу проти депутата Іллі Киви з Національної поліції в Державне бюро розслідувань, оскільки хоче уникнути конфлікту інтересів.

Лещенко відзначив зв'язок між главою МВС Арсеном Аваковим і Кивою. "Як відомо, Кива входить до близького оточення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Міністр нагороджував Киву пістолетом і призначав головою департаменту по боротьбі з наркотрафіком. Також Кива брав участь в кампанії проти глави НАБУ Артема Ситника через розслідування справи по рюкзаках Авакова", - зазначив Лещенко.

Тому, щоб уникнути конфлікту інтересів, Офіс Генпрокурора об'єднав два провадження (відкрите поліцією за заявою Киви і відкрите Рябошапкою щодо Киви) і доручили його розслідувати ДБР.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...