"Перелом носа і струс мозку": З'явилися нові подробиці нападу скандального нардепа на ветерана АТО

Скандал з нападом депутата Іллі Киви на ветерана АТО в ресторані столиці отримав продовження.

Колишній депутат і журналіст Сергій Лещенко у своєму Телеграм-каналі розповів про те, що, за попередньою інформацією, у потерпілого від нападу Киви перелом носа і струс мозку, передають Патріоти України.

При цьому Генпрокурор Руслан Рябошапка передав справу проти депутата Іллі Киви з Національної поліції в Державне бюро розслідувань, оскільки хоче уникнути конфлікту інтересів.

Лещенко відзначив зв'язок між главою МВС Арсеном Аваковим і Кивою. "Як відомо, Кива входить до близького оточення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Міністр нагороджував Киву пістолетом і призначав головою департаменту по боротьбі з наркотрафіком. Також Кива брав участь в кампанії проти глави НАБУ Артема Ситника через розслідування справи по рюкзаках Авакова", - зазначив Лещенко.

Тому, щоб уникнути конфлікту інтересів, Офіс Генпрокурора об'єднав два провадження (відкрите поліцією за заявою Киви і відкрите Рябошапкою щодо Киви) і доручили його розслідувати ДБР.

Інші публікації автора

Нові документи щодо змови Трампа з Росією оприлюднили у США

субота, 16 січень 2021, 23:29

Перше розслідування ФБР щодо змови членів виборчого штабу Трампа у 2016 році з росіянами для впливу на вибори назвали найбільш провальним, некомпетентним і корупційним в історії ФБР і Мін'юсту США. У США оприлюднили документи, які стосуються розслідува...

Стіна по-прибалтійськи: Естонія збудує «розумний кордон» з Росією

субота, 16 січень 2021, 23:15

Східний кордон в країні вважають «великою проблемою». «Велике питання – це східний кордон, і ми продовжимо будівництво, – сказала вона на прес-конференції за підсумками чергового раунду переговорів про створення коаліції. – За нагоди ми хочемо залучити...