Перемовини завершились провалом: МВФ відмовив Білорусі в $900 млн

Мінськ відмовився гарантувати дотримання «заходів щодо стримування пандемії відповідно до рекомендацій ВООЗ, що є стандартною процедурою для всіх країн»

Переговори між самопроголошеною владою в Білорусі і Міжнародним валютним фондом про надання країні фінансової допомоги закінчилися провалом. Про це заявив офіційний представник МВФ Джеррі Райс, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Відзначається, що гроші білоруси просили ще з березня в зв'язку з погіршенням економічної ситуації в результаті пандемії коронавіруса.

«Угода досягнута не була. Ми не знайшли способів подолати суттєві розбіжності щодо належних заходів реагування на нинішні труднощі», - сказав Райс.
Він додав, що каменем спотикання став інструмент для прискореного фінансування, в рамках якого фінансовий інститут надає допомогу державам, постраждалим від поширення COVID-19. При тому, що цей механізм не містить ніяких жорстких умов, але для його використання потрібні гарантії прозорості та прийняття належних політичних заходів для боротьби з вірусом і відновлення економічної стабільності.
В результаті Білорусь відмовилася гарантувати дотримання «заходів щодо стримування пандемії відповідно до рекомендацій ВООЗ, що є стандартною процедурою для всіх країн», які претендують на кошти МВФ.
Білорусь претендувала на 900 млн доларів.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Ну дуже хоче заміж! Популярна українська телеведуча вразила прихильників нескінченними ніжками (фото)

четвер, 16 вересень 2021, 23:55

Ведуча показала шикарні туфельки, з якими доводиться розлучатися. Леся Нікітюк вже щосили сумує за літом, і не тільки з причини розставання з теплою сонячною порою, але й у зв'язку з вимушеною зміною сезонного гардероба. Відома українська ведуча зізнал...

З архіву ПУ. Переверне уявлення про Всесвіт: Астрономи виявили невідомий раніше феномен

четвер, 16 вересень 2021, 11:30

Уявлення людей про Всесвіт може бути помилковим. Вченим вдалося виявити феномен, що зможе перевернути уявлення про темну матерію у Всесвіті. Мова йде про те, що в деяких галактиках концентрація темної матерії вище, ніж вважається. До такого висновку пр...