Перше космічне авто: Де сегодня Tesla, яку Маск запустив у космос (відео)

6 лютого 2018 американський підприємець, винахідник, інженер і мільярдер Ілон Маск запустив в космос машину з манекеном на кермом.

Автомобіль Tesla Roadster був запущений за допомогою ракети-носія Falcon Heavy. Електромобіль успішно вийшов на гіперболічну орбіту Землі, а потім відправився мандрувати далі по геліоцентричній орбіті, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

У різних реєстрах і каталогах космічна машина навіть отримала власне позначення. Наприклад, в реєстрі супутників вона числиться як TESLA ROADSTER / FALCON 9H, 43205, а в каталозі Національного центру аналізу даних космічних досліджень США їй присвоїли особистий номер - 2018-017A.

Але, незважаючи на всю крутість затії, вчені стверджують, що Tesla зношується в космосі, її оббивка і фарба та пластмасові деталі псуються. Також спеціалісти кажуть, що одного разу автомобіль обов'язково впаде на Венеру або на Землю.

Але нам боятися нічого, адже відбудеться це протягом найближчого мільйона років, а може й пізніше. І це в тому випадку, якщо до цього моменту автомобіль не буде знищений космічним сміттям.

Як би там не було, прямо зараз автомобіль все ще їздить по безкрайньому всесвіту. В даний момент він обертається по траєкторії, яка перетинається з орбітами Землі та Марса. Точне місце розташування Tesla з усіма координатами можна дізнатися на спеціальному сайті.

Також на YouTube є онлайн-стрім, який передає картинку з камери, встановленої на Roadster'і, і показує, як автомобіль борознить космічні простори.

Правда, цей стрім є передзаписанним і показує кадри, зафіксовані в лютому 2018 року. Але видовище все одно заворожує і навіть якось гіпнотизує, чи не так?

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...