Перші пасажирські випробування капсули Hyperloop пройшли в США (відео)

Вакуумний поїзд перевіз капсулу з двома першими пасажирами.

У неділю, 8 листопада, компанія Virgin Hyperloop успішно провела в Неваді перші пасажирські випробування капсули вакуумного поїзда. Про це повідомляє пресслужба компанії, передають Патріоти України.

Першими пасажирами капсули стали співзасновник компанії Джош Гігель і директор з якості обслуговування пасажирів Сара Лучьян. Для випробувань використовували 500-метровий тунель, споруджений на полігоні DevLoop в штаті Невада, і спеціальну двомісну капсулу XP-2.
Уточнюється, що серійний носій буде набагато більше і зможе вміщати до 28 чоловік. Зменшений прототип був покликаний продемонструвати безпечність такого виду подорожей.

Під час проїзду по тунелю капсула розвинула швидкість 48 метрів в секунду. Представник компанії зазначив, що випробувачі були в своєму повсякденному одязі, щоб "не бути схожим на астронавтів".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...