"Перші втрати ЗСУ": Шість років тому російські терористи влаштували засідку біля села Жовтневе і вдарили по українських десантниках (відео)

У тому бою ЗСУ зазнали перших втрат - загинуло шість українських воїнів.

13 травня 2014 року російські терористи влаштували засідку біля села Жовтневе і вдарили по колоні ЗСУ. Про це йдеться в епізоді "Перші втрати ЗСУ" фільму "Слов`янськ. Початок війни", передають Патріоти України.

Засідка була влаштована перед дамбою водосховища, по якій мала рухатися колона десантників 95-ї житомирської бригади. Коли три вантажівки і два БТР скинули швидкість перед містками над водою, головний БТР був уражений з гранатомета і загорівся. Десантники прийняли бій, який тривав близько години. Колону вдалося деблокувати, зіштовхнувши подоженний БТР іншою машиною.

У тому бою ЗСУ зазнали перших втрат - загинуло шість українських воїнів.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...